חול חתולים – מתגבש או לא?

שירותים לחתולים

חול לעשיית צרכים של חתולים, אם הוא לא איכותי, הוא מתגבש לו עם הזמן והריח היוצא ממנו, יכול לפרק לכם את חושי הריח וכמובן את התיאבון לאוכל. הבנתם את הרעיון; חול לחתולים, קונים רק את האיכותי והמומלץ ביותר בחנות חיות.

חול חתולים – מתגבש או לא? 

חול חתולים, האם הוא מתגבש או לא? את זה אנחנו יכולים לבדוק תוך כמה ימים מרגע שקנינו אותו אבל למה לכך להתרוצץ משקית חול אחת לשנייה, אם אתם יכולים לקרוא את המאמר הזה וממנו להבין כמה דברים על חולות וחתולים..?

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירת אורח רוחו של הכלב שלכם או של החתול שלכם, הוא התנאים הבסיסיים שלו. כדי לאפשר להם את התנאים הבסיסיים ביותר, חפשו את חול החתולים המתאים ביותר לצורכי החתול שלכם.

גזרים כאוכל מזין לבעלי חיים 

אם אתם תוהים, "האם אפשר להביא לכלבים גזר?" התשובה היא כן. גזר עשיר בחומרים מזינים כמו סיבים ונוגדי חמצון בטא קרוטן, שעשויים לסייע בהגנה מפני מחלות מסוימות. 

מחקר אחד על תאי מעבר אצל סקוטי טרייר מצא, כי ירקות, עלים ירוקים מסוימים וירקות צהובים-כתומים (כמו גזר) עשויים להאט את התפתחות המחלה או למנוע אותה.

המרקם של הגזר עשוי גם לסייע בהסרת סרט ממשטח השיניים של הכלב ולגרום לחלק קטן במניעת הצטברות של רובד (הקפידו לוודא שאת עדיין מצחצחים לו את השיניים)

מלפפונים לכלב 

מלפפונים כמעט ולא מכילים שומנים. עם זאת, הם עמוסים בחומרים מזינים כמו אשלגן, נחושת, מגנזיום, ביוטין וויטמינים K, C ו- B-1. 

תכולת המים הגבוהה במלפפונים, תעזור ללחות של כלבכם, כך שהוא ייהנה יותר בתקופות חמות ומלאות בשמש בקיץ.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: