להתאים מפיצי ריח למשרד

מפיצי ריח למשרד

 

כאשר רוכשים מפיצי ריח למשרד, יש לכך מטרה והיא שכל עובדי המשרד יחושו בריח העדין שמופץ ברחבי המשרד.

התאמה של מפיצי ריח למשרד 

קיימים כמה וכמה מפיצי ריח, כל אחד מותאם לרדיוס של פעילות סביבו. יש מפיצי ריח לעסק שמותאמים לשטח של כ – 30 מ"ר ואחרים שמותאמים לשטח של כ – 80 מ"ר. רכישה של מפיץ ריח שהאפקטיביות שלו אינה תואמת את השטח, תיצור מצב שההתזה תהיה פחותה, או עוצמתית מדי. לכן יש לחשב זאת כראוי.

אם מדובר במשרד שגודלו קרוב ל – 80 מ"ר, בוחרים נקודה מרכזית במרכז המשרד ובו מתקינים את המכשיר. אם מדובר במשרד גדול ששטחו הוא כ – 150 מ"ר, יהיה צורך בהתקנה של שני מכשירים במרחק רב זה מזה. 

בדרך זו כל אחד ממפיצי הריח יחלוש על מחצית משטחו של המשרד וכך כל אחד מהעובדים יחוש את הריח של האוויר הצח, של הבושם, הלבנדר, או כל ריח אחר שנבחר על ידי הנהלת המשרד.

מפיץ ריח למשרדים קטנים 

עבור משרד קטן שגודלו סביב 30 מ"ר אפשר להתקין מפיץ ריח במרכז המשרד וליהנות מהאפקטיביות שלו. יש משרדים אשר בנויים מכמה מחלקות. כאשר השטח של כל מחלקה הוא סביב 30 מ"ר יותקן מכשיר מסוג בכל מחלקה, כיוון שהעובדים לא יחושו את הריחות שמותזים על ידי מפיץ הריח שנמצא בחלל המרכזי של המשרד. 

כדי ליצור נעימות מקסימלית משתמשים בריח זהה בכל המשרדים וכך כל מי שנכנס למשרד וכל מי שעובד בו נהנה מתחושה מקסימלית של נינוחות ורוגע, בזכות ההתזות הקבועות והקצובות של מפיצי ריח למשרד אשר יוצרים אווירה ייחודית בכל משרד. כיוון שזוהי הדרך הנכונה לנטרול הריחות הקיימים במשרד.

להזמנת מפיצי ריח למשרד פנו אל בריזה מפיצי ריח עוד היום>>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להפחית לחץ

מתח היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתם מתמודדים אנשים בחיי היום יום שלהם. הדרך בה אנו חווים מתח שונה עבור כל אדם. יש אנשים שמעדיפים

קרא עוד »