סובלים מריח שתן בכניסה לבית/עסק? יש לזה פתרון!

סובלים מריח שתן בכניסה לבית/עסק

לכל מי מבינכם שבקרבת הבית שלו חיים חיות מחמד, מבין עד כמה קשה להימנע מהריח של השתן. אבל אם תדעו כיצד להיפטר מהריח הנורא הזה, הוא לא יעסיק אתכם יותר מדי. ריכזנו לפניכם עצות שימושיות כיצד יש לנקות סימנים של שתן כמו ריח שתן בדשא סינטטיוכך תוכלו להיפטר מהריע הרע שהם מותירים אחריהם.

סובלים מריח שתן בכניסה לבית/עסק? יש לזה פתרון!

הסרת כתמי שתן מרצפות – רצפות הן המקום הכי מועד להיווצרות של כתמי שתן כאשר חיים בו חיות מחמד. חתולים וכלבים ימשיכו לעשות את הצרכים שלהם באותו מקום באם הם ימשיכו להריח בו את הריח של השתן שלהם, מפאת סיבה זו יש משמעות רבה לכך שתיפטרו מהכתמים ומהריח בשיטה שלעיל – כדאי לכם לנקות את הכתמים של השתן מהרצפות ברחוב שלכם במהירות האפשרית, מפאת הסיבה שהחומציות שבו עשויה לשנות את לעד את הצבע של הרצפות. תנסו להביא למצב של ספיה של הנוזלים על ידי מגבת נייר ועליכם לפזר על המקום בו נמצא כתם של שתן אבקת סודה לשתייה. עליכן=ם להשאיר את אבקת הסודה לשתייה במהלך כמה שעות, כדאי במהלך של שעות הלילה ותשאבו אותה על ידי שואב אבק. כדי לנקות המקום באופן יסודי כמו בכתובת הזו, בצעו זאת על ידי תמיסה של מים עם קמעה חומץ.

הסירו את הריח של חיות המחמד מהאזור של הכניסה לבית או לעסק שלכם – אומנם אין עסקינן בכתם, אבל הרבה אנשים שעומדים בפתח הדלת שבו מגדלים חיות מחמד סובלים מריח עז שאופף את המקום. באפשרותכם להסיר את הריח הנורא הזה מכל מקום על ידי הגישות הבאות – תצרו שינוי בתזונה של חיות המחמד שלכם והמעיטו בכמות של המאכלים שהם דורשים אשר הם רוויים בחומצה של שומן. תקלחו את חיית המחמד שלכם בצורה קבועה אחת לחודש, על מנת להמעיט בריח הנורא שיוצא ממנו. כמו כן, תברישו את הפרווה שלהם הרבה פעמים, על מנת לוודא שהיא תמיד תהיה רעננה ונקייה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שייט זוגי באשדוד

שייט זוגי באשדוד

חופי אשדוד הם מהחופים היפים בארץ. אם אתם זוג כאשר הוא או היא, מעוניינים להפתיע ביום נישואין, יום הולדת או סתם זמן איכות אין כמו

קרא עוד »