אילו טיפולים קיימים לטראומה?

טיפולים לטראומה
אנשים רבים בעולם 'סוחבים' איתם טראומות קשות. אם אלו טראומות שנוצרו כבר בשנות הילדות ואם אלו טראומות שנחרטו בהם בעקבות היחשפות לאירועים במקומות שונים. כמו זירות קשות של תאונות, זירות בהן אירעו פיגועים או מקומות בו הם עצמם נפגעו בפגיעות מסוגים שונים ומגוונים, קראו באתר זה.

הטראומה ממשיכה

אז בעוד שיש אנשם אחראיים הדואגים לעצמם ולנפשם ועל כן הם לא יוותרו על טיפול בעצמם ועל שחרור הטראומה, הרי שרוב רובה של האנושות מנסה להדחיק את החוויה הקשה היא בוחרת להתעלם ממנה. מה קורה כאשר מתעלמים מחוויה קשה שחוו? הטראומה שדחקו אותה פנימה אל ירכתי הירכתיים, עושה את עצמה כאילו והיא נרדמה. פעמים נראה כי למעשה כל מה שהיה נשכח לחלוטין ואי כלל מקום להיזכר בכך. אך הבעיה היא שזה לא באמת כך. טראומה שלא טופלה, טראומה שהיא אינה מעובדת, היא טראומה שתמשיך לבעור על אש קטנה או גדולה עד שהלהבות יפרצו בין יום.

מה עושים עם הטראומה?

אז אם זה כבר קרה והטראומה התעוררה, כדאי מאוד לטפל בה. טראומה שהיא לא מטופלת, היא טראומה שעלולה לגרור ולגרום נזקים קשים להמשך החיים. אז כאן בדיוק המקום לפנות ולבדוק את האפשרויות ולטפל בהתאם בטראומה. יש היום שיטות שונות ואפשרויות רבות לעיבוד הטראומה ולטיפול מקצועי ונכון בה. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.yoavarielevy.co.il! הטיפול בטראומה הוא זה שלמעשה משחרר את האדם ומסייע לו לעבד בצורה נכונה את החוויה הטראומתית אותה הוא עבר כאשר באופן כזה הוא ישתחרר ויוכל להמשיך בשגרת החיים, בלי שהטראומה תמשיך ותלווה אותו בכל צעד ושעל בחייו. חשוב לבדוק את הטיפולים האפשריים ולבחור בזו שאכן מתאימה הן למטופל והן לסוג הטראומה אשר אותה הוא חווה.
יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהן הסיבות לנימול בידיים ואיך מאבחנים?
נימול הוא תחושה של צריבה חדה בעור. תחושה כזו מרגישה לעתים קרובות כמו סיכות ומחטים בעור, אך ניתן לתאר...
קרא עוד »
דצמ 22, 2022
חנות כינורות
חנות הכינורות היא חנות כינורות המציעה כלי נגינה איכותיים ביותר. כל הצוות הם מוזיקאים והם משתמשים...
קרא עוד »
יול 14, 2022
שמלה צנועה לאירוע – איך לבחור את השמלה המושלמת
שמלה צנועה לאירוע זה פריט לבוש שמתאים עבור אישה שלובשת שמלה צנועה יותר מזו שהיא לובשת בדרך כלל. שמלה...
קרא עוד »
ספט 29, 2022