בגידה בזוגיות- האם זה מצדיק לשבור את הכלים?

טיפול זוגי בעקבות בגידה

בגידה בזוגיות מהווה את הסיבה הנפוצה ביותר לגירושין. גבר או אישה אשר מגלים כי בן או בת הזוג שלהם בגדו בהם, מתקשים להתמודד עם הבגידה באמון, עם תחושת העלבון ועם הקושי ולרוב מחליטים לעזוב. יחד עם זאת, אם הבגידה הייתה דבר חד פעמי שנבע מתוך מצוקה כלשהי וקשיים בזוגיות ואם בן או בת הזוג מבינים את מקומם ומתחרטים על כך מאוד, ניתן לנסות לבנות ולשקם הן את הזוגיות והן את האמון של בן או בת הזוג הנבגדים וזאת בכדי להמשיך לחיות יחדיו, אך חשוב מאוד לדעת שלא מדובר בדבר קל וחשוב מאוד לבחור במטפלת זוגית מוסמכת ומקצועית כמו נעמה רגב, לצורך טיפול במצבים שכאלה. 

בגידה- האם כדאי להיפרד?

אין תחושה קשה יותר מהתחושה לאחר שמגלים כי בן או בת הזוג בגד בכם. מדובר על תחושת עלבון גדולה, על פגיעה בביטחון העצמי או בדימוי העצמי של בן או בת הזוג הנבגדים ובעיקר על בגידה רצינית באמון. בגידה מהווה דבר כל כך חמור שרוב הזוגות שוקלים ברצינות פרידה לאחר בגידה.

יחד עם זאת, אם מדובר על מעידה חד פעמית שנבעה ממצוקה כלשהי ואם כאמור בן או בת הזוג מאוד מתחרטים על מה שעשו, יתכן שיהיה ניתן לתקן את המצב. תיקון המצב דורש את הנכונות של בני הזוג לעבוד על הבעיות השונות, על האמון אחד בשני ורצון להמשיך לחיות חיים זוגיים למרות הכל.

כיצד בוחרים טיפול זוגי למקרה של בגידה?

אם אתם מחפשים טיפול זוגי לאחר בגידה של אחד מבני הזוג, חשוב מאוד שתבחרו מטפל זוגי מקצועי ומנוסה בתחום טיפולים מעין אלה, על מנת שיסייע לכם לשקם את האימון ולשוב לחיות חיים זוגיים בצורה הטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: