ניתוח הרמת עפעפיים, מאיזה גיל ניתן לעשות?

מיצוק האף

אומרים שהאיבר הראשון שמסתכלים עליו הוא העניים, והעפעפיים תפקידן להראות הבעות פנים. העניים והעפעפיים הוא האיברים הראשונים שנראה בהם את תהליך ההתבגרות . רבים סובלים משקיות בעיניים, קמטים מתחת לעפעפיים, עפעפיים נפולות המקשות על הראיה, ועוד בעיות רבות. קיים פתרון מושלם לבעיה הזו (למידע נוסף), והוא ניתוח עפעפיים. בניתוח הזה מחזירים את העפעפיים למקומם הרגיל, ומסירים את עודפי השומן, אך בניתוח זה לא מתבצעת הצערת העור אז למי הניתוח עפעפיים מתאים? באיזה גיל אפשר להתחיל לבצע אותו? 

מתי מומלץ לעבור ניתוח עפעפיים? 

כאשר האדם סובל מהתופעות הבאות: 

  • עפעפיים עליונים נפלו. 
  • עודפי עור בעפעפיים תחתונים, הגורמים להפרעה בראייה.
  • שקיות שחורות מתחת לעין.
  • מבט של אדם עייף. 

כפי שנראה יש הבדל בין בעיות בעפעפיים התחתונים לבין בעיות בעפעפיים העליונים. לכן ההבדל בין הניתוחים הללו הם בניתוח עפעפיים תחתונים מטפל ברקמות העניים, הגורמות למעין שקים מתחת לעניים ניתוח זה אינו מטפל בקמטים הנמצאים מתחת לעניים. ניתוח מתיחת עפעפיים עליונים, נעשה כאשר יש עודפי עור בעיניים, העור יצנח בניתוח חותכים את עודפי העור. 

מאיזה גיל ניתן  להתחיל בניתוחי עפעפיים?

ניתן לומר כי אין גיל מינימלי לניתוחי עפעפיים, אך מוצאים כי רוב המטופלים המבקשים את הניתוח הזה הם מטופלים מגיל 35. כפי שנראה לניתוחי עפעפיים אין קשר לגיל בכלל, ויכול להיות מטופל בן 40, שיהיו לו עפעפיים נפולים, ומטופל בן 75 ללא עפעפיים נפולים כלל, כך שיש עוד סיבות רבות לעפעפיים נפולים שהם בכלל לא קשורים לגיל כמו: נטייה גנטית, מבנה הפנים, אורח חיים, מחלות, עישון. 

ניתן לומר כי אמנם אין גיל מינימאלי  לביצוע הניתוח הזה אך כדאי לבצע אותו בין הגילאים 30-35 משום שבגילאים מאוחרים יותר יופיעו שינויי גיל נוספים כמו: צניחת גבות, עור רפוי בלחיים, ועוד תופעות שאינן ניתנות לתיקון באמצעות  ניתוח עפעפיים אלא באמצעות ניתוח מתיחת פנים לכן ניתן למצוא לרוב מטופלים שצריכים ניתוח עפעפיים שגם מבצעים בהם ניתוח מתיחת פנים להשלמת המראה המושלם בקלות הרבה ביותר.. 

> קראו גם על טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו בלינק כאן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »