תפילה בציון רבי שמעון בר יוחאי

תפילה בציון רבי שמעון בר יוחאי

רבי שמעון בר יוחאי – תנא מקודש אשר גילה את רזי התורה. איש אלוקים שהותיר אחריו את ספר הזוהר ואת תורת הקבלה. כל יהודי מכיר את השם, כל יהודי יודע כי כאן מדובר על אדם מרומם בדרגה עליונה אשר כוחו עצום והוא פועל ישועות בקרב הארץ גם לאחר מותו. רבי שמעון בר יוחאי מוכר בכינוי רשב"י – ראשי תיבות של שמו, והוא קבור בכפר מירון אשר בצפון ארץ ישראל. אמנם הכפר מרוחק ואולי אפילו נידח, אבל רבבות אלפי יהודים עושים את דרכם בדרך העולה מירונה. כי קברו של רשב"י הוא מקום של תפילה, מקום של רחמים וישועות.

לצאת לדרך כדי להתפלל

בכל יום ימות השנה עושים יהודים את דרכם במעלה הדרך העולה מירונה. לקראת שבת בוחרים רבים לשכור לעצמם מקום לינה כדי לזכות להסתופף במשך השבת במקום מופלא זה, ולהתפלל את תפילות השבת בקבר רבי שמעון. אך בתאריכים מסוימים הנהירה הופכת להיות להמונית, ומספר עצום של מתפללים עושים את דרכם למירון. ל"ג בעומר – יום פטירתו של רבי שמעון הוא היום העמוס ביותר. אך גם בערבי ראש חודש ובימים נוספים במהלך השנה המקום נעשה לעמוס ומבוקש ביותר.

לשלוח את הבקשה שלנו 

אכן המציאות מספרת על רבים וטובים שזכו לישועות הודות לתפילות בציון רבי שמעון בר יוחאי. ובזכות פרקי תהילים ותפילות שנאמרו בציון רבי שמעון בר יוחאי זכו שתתגשם משאלת הלב שלהם. אבל גם אם אין לכם אפשרות כרגע לצאת לדרכים, גם אם נסיעה למירון היא עבורכם כעת משאלה דמיונית, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על התפילה הזו. כי ניתן להעביר בקשות ושמות לתפילה דרך הקישור. וברצות ה' יתמלאו כל משאלות הלב לטובה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »