ההבדל בין זהב לבן לזהב צהוב

זהב לבן וזהב צהוב

אנשיל רבים כלל לא יודעים כי יתכנו לא מעט תכשיטים אשר נראים בצבע כסף אך הם בעצם עשויים מזהב כמו הליקס למשל. ישנם לא מעט תכשיטי זהב לבן כיום אשר מאפשרים לאנשים אשר מעוניינים בתכשיטים בצבע כסף ליהנות מרמת החומרים של זהב. חשוב לדעת כי בגלל התכשיטים אשר עשויים מזהב לבן זהים ברמת האיכות שלהם לכלה תכשיטים אשר עשויים מזהב רגיל זה צבע צהוב וטבעי.

בשפה המקצועית – סגסוגת!

כל תכשיט אשר עשוי מזהב משולב בעוד לא מעט מתכות שונות אשר מצליחות לייצר אותו ולגרום לו לקבל צורה חזקה. זהב טהור של 24 קראט לא יכול ליצור תכשיט בעקבות העובדה כי הוא רך ועדין מידי. לכן אין כל ברירה אלא לשלב בזהב הטהור לא מעט סוגי מתכות שונות אשר כל תפקידם לייצב את התכשיט.

שילוב מתכות בזהב הטהור

שילוב מתכות עם הזהב הצהוב הנקרא בלשון המקצועי סגסוגת זה חשוב לדעת כי כל תכשיט שאתם עונדים אשר עשוי מזהב משולב עם כמות גדולה של למעלה מ 20% של מתכות. לרוב, כל סוגי התכשיטים שלכם להיום משולבים ב 14 קראט של זהב ועוד כ 20% של מתכות שונות. במידה ואתם מעוניינים בתכשיט אשר נראה בצבע כסף אך עשוי מזהב, חשוב לדעת כי כל ההבדל הגדול בין התכשיטים אשר נראים בצבע צהוב, בצבעו הטבעי של הזהב, משולבים ומתכות שונות בהשוואה לתכשיטים אשר עשויים מזהב ונראים בצבע כסף אשר משולבים בסוגים שונים של מתכות.

זהב לבן משולב מתכות שונות

על כן במידה ואתם מעוניינים לרכוש בחנות lory תכשיטים מעוצבים תכשיט אשר עשוי מזהב ברמת האיכות הגבוהה ביותר אך נראה בצבע כסף חשוב לדעת כי ההבדל היחיד בין כל תכשיטי הזהב אשר נראים בצבע צהוב וטבעי לבין התכשיטים אשר נראים בצבע כסף הוא סוגי המתכות אשר משלבים בהזהב הצהוב.

כיום יש לא מעט אנשים אשר מעדיפים זהב לבן על פני זהב צהוב בשל העדפה של צבע הכסף. רמת האיכות של התכשיטים זהה לחלוטין כך שללא כל צל של ספק ניתן לומר כי היא תכשיטי הזהב הלבן אינם שווים פחות מתכשיטי הזהב הצהוב והטבעי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »