איתור נזילות במצלמה טרמית – כמה זה יעלה לכם ולמה זה משתלם

plumber-2547297_640

אם אתם רוצים לאתר את הנזילה בבית שלכם אבל בלי להפוך את הבית קרבו על כרעיו, יש דרך לעשות את זה אחרת.

אם עד היום הייתם רגילים שאם יש נזילה צריך לקחת יומיים חופש מהעבודה רק בגלל הבלגן שהולך בבית. עפר, בלטות הפוכות והמון רעש ואבק וגם מים, כיום, יש דרך אחרת לעשות את זה.

 האם זה יעיל בכל המקרים? לא. נזילות הן מאורע שכיח מאוד שיכול לקרות מאין ספור סיבות ולכן, לא בכל מצב, המצלמה תדע לאתר את התקלה. 

אבל כל מקרה לגופו. אנו ממליצים להתייעץ עם בעל מקצוע ולשאול אותו האם המצלמה במקרה שלכם יכולה לעזור, כי אם כן, הרווחתם. אתם הולכים לחסוך הרבה זמן, כסף ותסכול. להמשך קריאה בנושא תיקון נזילות בירושלים jplumb

איתור נזילות במצלמה: 

לפני שנדבר על המצלמה עצמה, חשוב להבין נקודה אחת. למצוא נזילה זה לא תמיד דבר קל. למה? נניח והאינסטלטור מבין פחות או יותר כיצד בנויה מערכת האינסטלציה אצלכם בבית, הוא רואה את הנזילה במיקום מסוים, האם זה אומר שהצינור בדיוק מעל הנזילה קרוע או סדוק?

ממש לא. מים הם מחלחלים כל הזמן. ולכן, אם ניקח לדוגמה בית של 2 קומות, יתכן שהנזילה נמצאת באמבטיה למעלה, אולם רואים אותה בממ"ד של הבית בקומה התחתונה. הנזילה יכולה להופיע במקומות שכלל לא קשורים לבעיה. 

מצלמה יכולה לסייע כדי למצוא את הבעיה. מכניסים אותה במערכת הביוב והיא סורקת את השטח ומאתרת, אולם לא תמיד זה עובד. 

בדרך כלל שימוש בדיקה במצלמה עולה בין 800 ל 1500 ₪ תלוי במקרה שלכם. זה כמובן במידה ורלוונטי, יחסוך לכם הרבה כסף ומאמץ. למידע בנושא אינסטלטור להחלפת צנרת בירושלים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: