כך תצליחו ללמוד לאורך זמן

ללמוד לאורך זמן

ידוע, שאחד הדברים הכי חשובים להצלחה בכל דבר הוא ההתמדה. אופן ההתמדה, ייעשה בצורה טובה ובריאה יותר רק כאשר גם הסיבות לכך יהיו נוחים. כיסא בריא, כזה שיהיה לכם נוח עליו, וודאי יעשה את העבודה מהבחינה הזו.

כך תצליחו ללמוד לאורך זמן

בשביל ללמוד זמן רב על הכיסא ולא לקום כל רגע ממנו בגלל חוסר נוחות, רצוי מאוד להתאים את הכיסא לגב, כך שהישיבה תהיה נוחה יותר (ראו דוגמא בלינק) ושתגרום לנו לשבת כמה שיותר זמן מבלי הצורה "להתמתח" מכיוון שהגב נתפס. 

כיסא בראות הוא פתרון מעולה למצב שכזה, שכן כיסא כזה לא יגרום לכם לנוע באי נוחות עליו אלא "ידביק" אתכם אליו בצורה טובה ובריאה, כך שהלימודים יעשו בצורה טובה יותר וחשוב יותר מכך, לאורך זמן בנוחות מקסימלית.

ההבדל בין כיסא עוד לכיסא בד

בד – כדאי לקנות כסאות משרדים עם ציפוי בד, סוגים וצבעים שונים קיימים בהם. כיסא בד, יכול להיות נוח ומושך את עין, מה שהופך אותו למתאים לסביבת עבודה מגוונת. 

עם זאת, ישנם כמה חסרונות בו. לדוגמה, בד רגיש לנוזלים, ולכן תרצו להימנע מאכילה או שתייה בסביבת העבודה שלכם.

עור – עור מציע אלגנטיות נצחית ותחושה יוקרתית. עבור רבים זה הכיסא האולטימטיבי בזמן הישיבה. למרבה הצער, היוקרה הזו מגיעה עם מחיר. כסאות עור יהיו טובים רק אם לא תחשפו אותן למפגעי מזג האוויר ולשמש קופחת. 

> קראו גם http://spacebook.co.il/he/2019/06/19/whats-important-to-know-before-choosing-a-computer-chair

ההבדל בין כסאות עץ ופלסטיק

עץ – קשה לחשוב על חומר לכיסא מסורתי יותר מאשר העץ. כסאות עץ לא רק שנבדקו בזמן וזמינים בסגנונות רבים, אלא הם גם מספקים תמיכה טובה לגב. הם עמידים, מסוגלים לשמור על צורתם ולא סביר שהם יצליחו לגרות את עורו של עובד. 

החיסרון העיקרי עם מערכת ישיבה מעץ הוא הנוחות. אפילו עם תמיכה לגב, כיסא עץ יכול להרגיש לא נוח במשך שעות ארוכות.

פלסטיק – כסאות פלסטיק מיועדים להיות סבירים ועמידים, בדרך כלל אינם כוללים את השירותים הזמינים במושבים קבועים, אך יש להם מספר יתרונות. הפלוס בהם הוא אופן השימור שלהם לאורך שנים רבות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: