סדנאות בשר מומלצות לכל חובב בשר

סדנאות בשר

קוראים לעצמכם קרניבורים? אוהבים לדבר על בשר, על כל חלקיו ובכלל על אופני הבישול, מידת העשייה וכל הפרטים הקטנים של הבשר? אתם לחלוטין חייבים לעבור סדנא כלשהי על בשר. ובזמן שסוגי הבשר הם רבים וממוספרים במספרים, ישנן סדנאות וקורסים רבים אשר תוכלו לעשות ולהכיר מקרוב יותר את הבשר אותו אתם כל כך אוהבים.

מה בעצם אתם יכולים להפיק מסדנת בשר?

בהתאם לסדנא שאתם בוחרים, אתם יכולים ליהנות מהיכרות ראשונית עם חומרי הגלם ושיטות החיתוך הקיימות לסוגים השונים של נתחי הבשר. איך לטפל בכל סוג ומה הוא אומר מבחינה קולינרית. כמו כן, תלמדו להכיר את השפה הקולינרית ואת המושגים המקצועיים מה שיעזור לכם רבות בעתיד כאשר אתם בוחרים את סוגי הבשר לפי סוג האירוע שלכם.

האם סדנא מספיקה בשביל מה שאתם רוצים?

תורת בישול הבשר היא מהתורות המעניינות ביותר אם אתם אוהבים את הבשר שלכם ולכן סדנת לימוד בישול בהחלט יכולה לעזור לכם להיכנס אל עולם הבשר עוד כמה צעדים משמעותיים. אתם תכירו את האנטומיה של הבשר אותו אתם מבשלים, בין אם אתם עוסקים בבקר, בעוף או בדגים.      תופתעו לגלות כמה אתם יכולים להפיק מסדנת בשר אחת. למעשה, לא תרצו להפסיק באחת.

יותר ממוקדים

מעבר לסדנת בשר שנותנת לכם ידע ראשוני בכל מבנה של בשר לגופו, תוכלו לבחור להתמקד דווקא בחלק אחד של בשר אליו אתם נמשכים יותר, החל מחיתוכים וחלק ספציפי יותר של בשר, התמקדות יתרה באנטומיית הבשר, כיצד לאחסן אותו ולארוז אותו במידת הצורך.

אתם לא חייבים לעצור בסדנא

אם אתם מרגישים שסדנא לא מספיקה לכם ואתם רוצים להתמקצע יתר על המידה, תמיד תוכלו  לקחת קורס בשר מקיף על כל סוגי הבשר והעוף, כמו כן גם דגים ולדעת הכל על העולם הזה. קורס בישול בשר הוא השלב הבא שלכם ושל האהבה שלכם לבשר.

לסיכום,

אתם ממש לא חייבים להיות שפים כדי לאהוב להתעסק עם בשר. גם אם אתם רק חובבי בשר ומעוניינים להכיר את עולם הבישול, העישון ובכלל העיסוק בבשר, אתם לגמרי יכולים לעשות זאת באמצעות סדנא או קורס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »