אילו זירוזים טבעיים קיימים?

לזרז לידה

נשים הרות יודעות היטב לומר עד כמה כל תקופה בהריון מאתגרת בפני עצמה. מה שבטוח זה שככל שהולכים ומתקרבים ללידה, מפלס הלחץ עולה, וזה בדיוק הפוך ממה שהגוף שלנו צריך. ראשית, כדאי לדעת שהיריון תקין כולל לידה בין שבוע 38 ועד שבוע 42, אך גם בימים מתקדמים יותר הלידה בהחלט יכולה להיות תקינה ובלי שום בעיות. שנית, רגע לפני שאתן הולכות לבית החולים ומבקשות זירוז, למה שלא תנסו גם כמה דברים טבעיים? כאשר מדברים על זירוזים טבעיים מדברים על עולם ומלואו, שכן אפשר לפעול בכמה שיטות שונות שמומלצים על ידי אתר https://www.leidaraka.co.il/ כדי להשיג, פחות או יותר, את אותה מטרה. למשל:

  • אוקסיטוצין טבעי – אפשר לשחרר אותו על ידי מנוחה, שינה, עיסוי פטמות ועוד.
  • צחוק – בזמן צחוק משתחרר אוקסיטוצין שיזרז ויקדם את בוא הלידה.
  • סקס
  • הרפיה
  • נשיקות עמוקות
  • אמבטיה חמימה ועוד

כמו כן, נשים רבות טוענות שככל שיש להן יותר מידע אודות הלידה, כך הן מרגישות רגועות ונינוחות יותר. לכן גם למידה אקטיבית בנושא תוכל לסייע ויש לקחת זאת בחשבון.

תכנון הלידה

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון, זה שהיום הנשים הן אלה שיכולות לתכנן את הלידה. כלומר, במקום להגיע לבית החולים ורק להרגיש שעלייך למלא את הוראות הרופאים, את יכולה לבחור ללדת אחרת. לידה טבעית, רגועה ורכה תוביל הרבה פעמים לתוצאות טובות יותר. כאשר הלידה טובה ורגועה יותר קל יותר להתאושש ממנה והתחלת גידול הרך הנולד הרבה יותר נעימה. זה לא במקרה שהיום נשים רבות חושבות ברצינות על האפשרות הזאת קורס הכנה ללידה טבעית, אז למה שלא תחשבי על זה גם את? במהלך קורס זה תקבלי לא מעט טיפים ושיטות שיעזרו לך ולכן זה מומלץ בחום.

אולי יעניין אתכן גם: קורס מדריכות ללידה רכה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »