טיפול בתולעי עץ – המדריך המלא

תולעי עץ טיפול

תולעי עץ הם כנראה הזן הכי דוחה שיש מבין שאר תולעי הסביבה שיכולים להיות בקרבתו של האדם. הדרך להיפטר מהם היא פשוטה מאוד ומדביר מקצועי, ייתן לכם כמה סוגי פתרונות לפי בחירתכם. במדריך זה נביא כמה מהם – תולעי עץ טיפול

טיפול בתולעי עץ – המדריך המלא |

כל עץ שאינו מטופל כראוי, עם השנים מקבל בתוכו תולעי עץ. הדרך להיפטר מתולעי עץ היא שונה מעט מטיפול בתולעים אחרים. היא אינה מסוכנת אך רצוי מאוד שמדביר מקצועי יעשה זאת עבורכם לתוצאה טובה יותר.

מהם הסוגים השונים של טרמיטים? |

שני הסוגים העיקריים של טרמיטים שתתקלו בהם, הם טרמיטים תת קרקעיים וטרמיטים הבאים במגע עם עץ יבש. חשוב לזהות עם איזה סוג אתם מתמודד, מכיוון שהם עשויים לדרוש שיטות טיפול שונות. 

בעוד שאתם יכולים ליצור מחסומים רעילים נגד טרמיטים תת קרקעיים, תצטרכו טיפול יסודי או קבלת עזרה משירותי חיטוי מקצועיים לטיפול בתולעים הבאים במגע עם עץ.

לתיאום הדבר צרו קשר עם אגרנט ארנון >>>

תולעי עץ – איך להיפטר מהם? |

בעוד שטרמיטים תת קרקעיים דורשים מגע עם אדמה כדי להמשיך לחיות, תולעי עץ יכולים לחיות אך ורק בעץ. הם אינם יוצרים צינורות בוץ למחייתם ולהתרבותם, והם נמצאים בדרך כלל רק לאורך אזורי החוף. 

גודלם של תולעי עץ הוא קטן מאוד ולהם מגוון צבעים. טרמיטי העץ היבש המכונפים, משתרעים על קשת הצבעים מצהוב-שזוף ועד חום בהיר. מספר מושבות טרמיטים בעץ, יכול להכיל עד 2,500 חברים. לא נעים בכלל.

טרמיטים תת קרקעיים |

טרמיטים תת קרקעיים חיים גם בעץ הבסיסי בביתכם, באדמה ובכל ערימות הקומפוסט סביב הבית שלכם. הם יוצרים חריצי בוץ, או תעלות רבים בעץ ובאדמה, כדי להתנייד בבית שלכם.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הידעתם? כיום ניתן להשיג בולמי זעזועים בהתאמה אישית!
בולמי זעזועים זה לא משהו שחייבים להזמין אצל אנשי מקצוע. מדובר במוצר שאפשר בהחלט להתאים באופן עצמאי....
קרא עוד »
אפר 15, 2019
תופים אלקטרוניים – כלי נגינה ייחודי
רוצים ללמוד נגינה על כלי חדש ומתלבטים במה לבחור? תופים אלקטרוניים עשויים להתברר כאופציה לא רעה בכלל....
קרא עוד »
ספט 01, 2021
קניית תמונות לסלון, הכירו את האפשרויות בשוק
תמונות הן אחד ההיבטים החשובים ביותר של עיצוב פנים. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות, כמו קישוט סלון,...
קרא עוד »
פבר 10, 2023