שוברים לחדרי בריחה – האם זה רלוונטי בימי קורונה

חדר בריחה לקבוצות

חדרי בריחה הם המצאה גאונית של השנים האחרונות, שהפכה לאטרקציה פופולארית מאוד מכיוון שהיא מתרגמת למעשה כל משחק מבוכים דמיוני למשחק מעשי אשר אלה שצריכים להיחלץ ממנו הם האנשים המשתתפים. המשתתפים ננעלים בחדר מאובזר, בו הם מקבלים חידות שונות כאשר פתרון כל חידה מוביל לחידה נוספת המוטמנת במקום אחר בחדר. כל חידה מקדמת את המשתתפים למציאת המפתחות ליציאה ולסיומו של המשחק.

חדרי בריחה – האם הם פתוחים בימי הקורונה?

שאלת השאלות שנשאלת לגבי חדרי בריחה בקורונה היא כמובן האם הם פתוחים ופעילים בתקופה הזו. התשובה לכך אינה חד משמעית מכיוון שלא כל חדרי הבריחה פועלים באותו האופן. מה שכן אפשר לומר, כי מרבית חדרי הבריחה כיום, עובדים על פי התו הסגול או התו הירוק או כל תו אחר שנדרש מהם וזה אומר שכל המבקרים צריכים להיות בעלי תו ירוק או עם בדיקה שלילית לקורונה שבוצעה בשעות שקדמו לביקור במקום. 

כמו כן, לפעמים אפשר לדלג על העניין של התווים במידה ומדובר רק בבני משפחה גרעינית, וזאת מכיוון שהצוות של חדר הבריחה אינו בא במגע רציף עם המבקרים והם נמצאים שם בעיקר לבדם מרגע הכניסה ועד רגע היציאה.

שוברים לחדרי בריחה – כדי שתלכו להתאוורר קצת מהמצב

חדרי בריחה מיועדים בגדול לקבוצות מאורגנות שמגיעות יחד כמו משפחות, זוגות, כיתות תלמידים וכן הלאה, כאשר המטרה העיקרית בביקור במקום היא להתאוורר ולהחליף את אווירת השגרה המשעממת. בתקופת הקורונה, כאשר אנשים רבים היו סגורים בבתיהם, הפך עניין ההתאווררות למשהו קצת מופרך, אבל כיום, כאשר מרבית האוכלוסייה כבר מחוסנת ופתחו מחדש את מקומות הבילוי, ניתן בהחלט לרכוש שוברים לחדרי בריחה ולממש אותם בהנאה מרובה. למידע נוסף בנושא שוברים לעובדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: