מהי התזונה המומלצת למי שרוצה להתחטב?

לאורך דורות היו מי שהשקיעו הרבה זמן ומאמץ בניסיון להפוך יפים יותר. בעת הקדומה דווקא נשים מלאות נחשבו יפות מאוד, זאת משום שהמשקל העיד על כך שאלו מי שאוכלים טוב יותר, שכן הם שייכים למעמד האצולה, היום המטרה היא הפוכה לחלוטין. מבנה גוף בריא, ללא משקל עודף, מעיד יותר מכל על כך שמדובר על מי שאוהב את עצמו, מטפח את עצמו ודואג לכך שהגוף יקבל את כל מה שהוא צריך כדי שיראה כמו שהוא נראה בסופו של דבר. 

העיקרון המנחה, היום, הוא שתזונה מומלצת היא בעיקרון תזונה בה יש יותר חלבונים ושומנים ופחות פחמימות. תראו, אנחנו מוקפים בפחמימות, אנחנו רואים פחמימות בכל מקום. אין משפחה ישראלית שאין לה פתיתים ופסטה במזווה, אין מי שלא עובר ורוכש איזו לחמניה בדרך לעבודה ולבית הספר. אבל האמת היא כי אולי אנחנו צריכים מידה מסוימת של פחמימות אבל אנחנו צריכים הרבה יותר מרכיבים אחרים בסל המזון שלנו. 

למה חלבונים הם חשובים כל כך 

חלבונים הם נחוצים לגוף האדם משום שמדובר על החומר שמרכיב את חומצות האמינו מהן בנויות השרירים. החומצות הללו משפיעות גם על התפקוד המוחי שלנו וגם על שלל הפעולות שמבצעים השרירים השונים. לכן, הרבה פעמים, כאשר מנסים לפתח מסת שריר במכוני כושר, ההמלצה היא להוסיף לתזונה עוד אבקת חלבון לנשים. זאת כדי לחזק את השרירים ולהגדיל אותם. 

תמיד אפשר להיעזר במוצרים איכותיים ונוחים לשימוש

הרבה פעמים שינוי תזונתי יכול להיות אתגר לא פשוט. חשוב מאוד לייצר סביבה שמכילה את כל מה שאתם צריכים כדי לקיים אורך חיים בריא בלי שתידרשו להתאמץ כל כך לשם כך. תוספי תזונה שונים וחטיפי חלבון לנשים, יכולים להיות הדרך שלכם לשלב תזונה בריאה יותר ביום, יום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »