עגילי חישוק – הטרנד שכבש את כל הנשים

עגילי חישוק הם סוג של תכשיט לענוד באוזן. לרוב הם עשויים ממתכת ולעיתים קרובות יש עליהם חישוק או עיטור אחר. עגילי חישוק ניתן לענוד עם כל סוג של בגדים והם מאוד תכליתי. לאחר שתשלוט בסגנון הייחודי הזה, תוכל לקבל עליהם עסקה נהדרת ולהשקיע את כספך במשהו יפה, אולי אפילו חם! עגילי חישוק מגיעים בצורות רבות, מתכות ועיצובים שונים. עדיין אין שם ספציפי עבורם. כמה מהשמות הנפוצים ביותר המשמשים לתיאור עיצוב עגילי חישוק כוללים: קריסטל סברובסקי, חתיכים בלרינה או חישוקי קרוקט. לעתים קרובות הם עשויים מקריסטל שקוף או חלבי המעניק להם ברק יפה בזמן שהם מחזירים אור דרך העיצוב שלהם. 

היכן עגילי חישוק פופולריים במיוחד?

עגילי החישוק הם סגנון מאוד פופולרי של עגילים; עם זאת, ניתן ללבוש אותם בדרכים שונות. ניתן לענוד את עגילי החישוק בלולאה אחת או שתיים, שיכולות להיות ארוכות או קצרות. הדרך הפופולרית ביותר היא ללבוש אותם כשהלולאה תלויה מטה מעל תנוך האוזן. סגנון זה נקרא "סטרייט-אפ" והוא נפוץ למדי באירופה ובאסיה. בחלקים אחרים של העולם, כמו צפון אמריקה, מקובל יותר ללבוש אותם עם לולאה תלויה מטה על הכתף. סגנון זה נקרא "קרוס-אובר" והוא פופולרי כבר זמן רב בכל רחבי העולם; עם זאת, אין לו פופולריות רבה באירופה ובאסיה. עגילי החישוק נענדו גם בסגנונות רבים ושונים. הסגנון הנפוץ ביותר נקרא "סהר" או "בצורת C" והוא פשוט טבעת עם לולאה תלויה מעליהן. 

לסיכום: עגילי החישוק הם אביזר פופולרי לנשים. עגילי החישוק הם שילוב של שני סוגים שונים של חומרים – מתכת ופלסטיק. הם נמצאים בשימוש מאז שנות ה-50 ונמצאים כיום כמעט בארון של כל אישה. הצורה פופולרית מאוד, אך גם החומרים המשמשים לייצורם השתנו עם הזמן.

לקניית תכשיטים לאירועים >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: