כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מוציאים ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב

רבים הישראלים אשר רוצים להגשים את החלום האמריקאי, לנסוע לטיול לארצות הברית מחוף לחוף, לגור בארה"ב, לעבוד במדינה המצליחה הזאת או סתם לבלות במרכז מנהטן ולהביט בפלא הזה שנקרא ניו יורק!

ואכן כדי להוציא ויזה לארה"ב יש לעבור לא מעט שלבים בבירוקרטיה כמו גם סינונים וראיונות וזאת משום שממשלת ארצות הברית זהירה במיוחד אודות הכנסת זרים לארצה, בעיקר בשל המצב הביטחוני וההגירה ההמונית שישנה כבר שנים לארה"ב.

אז מה צריך לדעת כדי להוציא ויזה?

בראשית חשוב להבין מהו סוג הויזה שתרצו להוציא האם מדובר בוויזת תייר, עסקים, בוויזת סטודנט? בשגרירות ארצות הברית ניתן להוציא את סוג הוויזה בהתאם למטרה שבגינה אתם בוחרים בהוצאת ויזה לארה"ב, ולכן יש לבצע את ההתאמה הנכונה כבר באתר השגרירות בו ניתן להדפיס ומלא את הטופס לבקשת הזויה.

טופס DS 160

לאחר שתבחרו את הטפסים  לויזה המתאימה אותם הזכרנו קודם, תצטרכו למלא טופס בשם DS 160 שהוא טופס הגשת בקשה לוויזה. את הטופס ממלאים ושולחים לשגרירות כמו גם שכיום ניתן לשלוח אותו און ליין או דרך חברת הנסיעות.

ראיון בשגרירות

כל מי שרוצה להוציא ויזה בין אם מדובר בוויזת עסקים, תייר סטודנט ועוד יצטרך לעבור ראיון בשגרירות האמריקאית וזאת כדי שהמראיין יוכל לבחון את כלל המסמכים של מגיש הבקשה כמו גם את הבקשה לוויזה עצמה.

חשוב לדעת כי הגשה של מסמכים המעידים על חשבון בנק תקין, מסמכי העסקה מהמעסיק בארץ (או בחו"ל) כמו גם מסמכים שמעידים כי אתם קשורים למדינה ולא מתכוונים לבצע הגירה, כולם כאלה שיסייעו לכם להוציא ויזה בצורה מהירה יותר.

קבלת הויזה

לאחר הריאיון המראיין יציין בפניכם את ההחלטה של השגירות והיא יכולה להיות אישור ויזה לכמה חודשים, (3 חודשים, חצי שנה או אפילו 10 שנים) או שהוא יסביר לכם בצורה מנומסת על דחיית הבקשה שלכם. לכן חשוב שתהיו מוכנים לכל תרחיש. חשוב לדעת כי אנשים בעלי דרכון אירופאי פטורים מהגשת בקשה לויזה לארצות הברית ולכן התהליך עבורם קל יותר!

>>> זקוקים לסיוע נוסף? צרו קשר עם אמריקן דוקס

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יום המא"ה – מדוע משתלם ללכת אליו?
ישנם שני סוגים של אנשים. סוג אחד הוא של אנשים שבוחרים להמר, לא לתכנן ולא בהכרח לעבוד באופן מסודר. לעומת...
קרא עוד »
ספט 02, 2021
ספירולינה ותחליפי בשר – הכירו את הדברים החדשים
 אחד היתרונות הגדולים של אצת הספירולינה הוא שאפשר להוסיף אותה לכל מזון ומנה שאנו מכירים ואוהבים....
קרא עוד »
מאי 28, 2022
דובי עם לב
לקבל מתנות מאנשים שאנחנו אוהבים זה תמיד כיף ומשמח וכמובן שגם לתת מתנות לאנשים שאנחנו אוהבים זה משהו...
קרא עוד »
ינו 04, 2023