רעיונות לפעילות odt לילדים

רעיונות לפעילות odt לילדים

עם כניסת ההקלות של הקורונה, ניתן לעשות יותר פעילויות עם הילדים וכן גם פעילויות בחוץ. העניין הוא בלהניע את הילדים לפעילויות כיפיות שלא מצריכות את הטלפונים החכמים שלהם. פעילויות odt לילדים יכולות לסייע לכם בהפעלת הילדים ובגרימת הנאה ושיתוף פעולה תוך כדי משחק והפעלת החשיבה.

הנה מספר רעיונות לפעילות odt לילדים

פעילות odt, פעילות באתר ODTeam שהבסיס שלה הוא פעילות הנעשית בחוץ ומחוץ לאזור המוכר. כך ניתנת לכם האפשרות לבחור שטח פתוח, מיוער, מוצל או כל מקום אחר שתבחרו שנמצא בחוץ ולבצע בה פעילות odt לילדים ממש לפי הספר. עם מזג האוויר שיש כרגע זו הזדמנות נהדרת להכיר לילדים שלכם אזורים שונים בארץ ישראל.

פעילויות שיווי משקל

פעילות odt שעוסקת בשיווי המשקל של הילדים יכולה לסייע רבות לילדים לגבש עצמם בתוך קבוצה, להתגבש כקבוצה וללמוד תוך כדי המשחק כיצד לעזור ולהשתתף, להשמיע את קולם ולתמוך לקבוצה בדרך שלהם ובתפקיד שיש להם בתוך הקבוצה. צליחת פעילות כזו מקנה לא רק ניצחון קבוצתי אלא ניצחון אישי קטן לכל ילד על שאפשר לניצחון לקרות. 

פעילויות חידה

חידות לא חייבות להיות בעל פה וישנן חידות שמאלצות קבוצה שלמה להסתכל על פאזל מסובך או קשר מסורבל ולחשוב יחד כיצד יהיה נכון לפתור את החידה הזו בזמן המהיר ביותר אך בצורה מחושבת וללא טעויות. גם פה ניתנת ההזדמנות לכל ילד להביע ולבטא את היכולות שלו, לחשוב ביחד על המהלכים ולהגיע בביטחון אל הפתרון. 

פעילויות אמון

ישנן פעילויות המבקשות מכלל חברי הקבוצה לתת אמון מלא בחברים שלצידם. פעילויות המצריכות ריכוז גבוה מהקבוצה בכדי לעבור את המשימה בהצלחה. בין אם זה להעביר את כל חברי הקבוצה מנקודה אחת אל השנייה ולהציב אתגר במעבר או בין אם להעמיד כדור על צלחת שאליה קשורים חוטים ועל כל חברי הקבוצה להחזיק את החבלים מבלי להפיל את הכדור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »