האם ניתן לשהות באירופה יותר מ- 3 חודשים?

אחד הדברים העיקריים שמבקרים באירופה מודאגים ממנו בתום תוקף אשרת שנגן שלהם, הוא אם יש דרך להאריך את שהותם באירופה. במאמר זה נרצה להרחיב על עניין זה ולהבין מה תצטרכו לעשות כדי לשהות באירופה יותר מ 3 חודשים.

האם ניתן לשהות באירופה יותר מ- 3 חודשים?

בין אם אתם מטיילים שרוצים לחוות יותר מאירופה, אנשי עסקים שיש להם עסקים בלתי צפויים לעשות לאחר פקיעת הויזה לאירופה לישראלים, או מטופלים המבקשים טיפול רפואי במדינה אחת או יותר של אזור שנגן שצריכים להמשיך בה את הטיפול הרפואי שלהם – לא תורשו להישאר באירופה לאחר פקיעת אשרת שנגן, אלא אם תאריכו אותה.

מדיניות ויזה לאירופה

על פי כללי שנגן, ניתן לקבל אשרת שהייה קצרה לאירופה למשך שלושה חודשים לכל היותר בתוך תקופה של שישה חודשים.

עבור זרים רבים, תקופה של 90 יום פשוט לא מספיקה להם, במיוחד עבור מטיילים שרוצים לבקר בכל 28 המדינות החברות בשנגן וצריכים שהייה באירופה מעל ל 90 יום, שכל אחת מהן מהווה אטרקציה מעניינת עם תרבות ומסורות עשירות, מה שגורם למטיילים הללו לרצות לא לעזוב.

אפשר להאריך את הויזה לאירופה

למרות שרבים מאמינים שאי אפשר להאריך אשרת שנגן לשהייה קצרה , זה למעשה אפשרי בהחלט. זה מאוד קשה, אבל אם יש לכם סיבה חזקה שעליה אתם מבססים את הבקשה שלכם, אז יהיה לכם די סיכוי לקבל הארכת ויזה.

תוקף אשרת שנגן

לפני שתחליטו להגיש בקשה להארכת אשרת שנגן, דעו את תוקף הויזה שברשותכם ואת סוג הויזה שברשותך. אשרת שנגן לשהייה קצרה, יכולה להיות גם עבור כניסה בודדת – מה שאומר שתוגבלו בימי השהייה ברחבי אירופה ושנגן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »