איך להרים אירוע בת מצווה מרשים?

ישנן דרכים רבות לקיים טקס בת מצווה מרשים. הכל תלוי בהעדפה האישית שלכם ובנושא אירוע בת המצווה.

לפני שתתחיל לתכנן את אירוע בת המצווה שלך, וודא שאתה מבין מה מצופה מהאדם החוגג את בת המצווה שלו. זה יעזור לך לתכנן טוב יותר את האירוע שלך.

בדרך כלל חוגגים בת מצווה בבית כנסת או במקדש יהודי. אפשר גם לחגוג אותו במקום תפילה אחר.

כך תתכננו את מסיבת בת המצווה

אירועי בת מצווה נחגגים בדרך כלל בבית כנסת על ידי הקהילה היהודית. עם זאת, יש משפחות שחוגגות אותם במקום אחר או בטקס אחר. ישנן דרכים רבות לבצע אירוע בת מצווה מרשים.

הצעד הראשון הוא לבחור מקום שיוכל להכיל את כל האורחים שלכם ולספק מספיק מקום לחגיגת בת מצווה. השלב השני הוא לתכנן מראש ולגלות מה אתה יכול לעשות עם הכסף שחסכת לאירוע הזה. השלב השלישי הוא לברר ממה תהיה רשימת האורחים שלך ולוודא שיש לך מספיק מקומות ישיבה פנויים במקום שלך. השלב הרביעי הוא להחליט באיזה סוג של פעילויות אתה רוצה שהאורחים שלך ישתתפו במהלך החגיגה, כגון משחקים, אוכל ומוזיקה. ולבסוף, חשוב שתחליטו איזה סוג של עוגה אתם רוצים לאירוע שלכם וכמה אנשים יוכלו לאכול אותה (אם בכלל).

האירוע יכול להוות הזדמנות להורים להראות את אהבתם ואת תמיכתם על ידי מתן מתנות לבתם, בני משפחה שישתתפו באירוע החשוב הזה, חברים שיכולים לחגוג איתה, או אפילו זרים שאולי הסיפור שלה נגע בהם.

ממש כמו חתונה

תכנון אירוע בת המצווה שלך דומה מאוד לתכנון החתונה שלך – יש כל כך הרבה פרטים שצריך לטפל בהם! הדבר היחיד שאתם לא רוצים לשכוח ממנו הוא איך לערוך אירוע בת מצווה מרשים. הנה כמה רעיונות עשה זאת בעצמך בשבילך:

  • הזמן אורחים עם הזמנה אישית 
  • צור שלט "ברוך הבא" לדלת הכניסה שלך
  • וודאו שבמקום שלכם יש מספיק מקום לכל הפעילויות שתכננתם
  • שקול לשכור תקליטן מקצועי או להקה
  • הזמן חברים ובני משפחה שגרים מחוץ לעיר או ברחבי הארץ

לתיאום פגישת התרשמות >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

על הפרטים על הסבה להוראה

מחקר שנערך לאחרונה מצא שמספר הנכנסים למקצוע ההוראה הולך ופוחת ומספר העוזבים עולה. זוהי מגמה מדאיגה בהתחשב בכך שאנו זקוקים למורים נוספים כדי להבטיח את

קרא עוד »