פארק בבלי בתל אביב – כל מה שחשוב לדעת

פרויקט הדגל של פארק בבלי, עומד להיות מוקם באזור הכי פופולארי בארץ; תל אביב היא אחת מערי הפיתוח העמוסים בארץ וזה הזמן שלכם להכיר מקרוב את מה שהופך להיות מפלצת הנדל"ן הבאה של ישראל.

פארק בבלי בתל אביב – כל מה שחשוב לדעת 

הנה מה שחשוב לדעת על אחד מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל בעומד לקום באזור תל אביב. ראשית, נאמר שזהו אחד הפרויקטים החשובים ביותר בתחום הנדל"ן בישראל ושנית, הוא מרכיב את יחידות הדיור בסטנדרט שעוד לא נראה כמוהו בארץ.

אם אתם רוצים לקנות דירה בתל אביב, כדאי לכם להתחיל לברר על אחד הפרויקטים הגדולים בישראל ולרכוש שם דירה. מפרט הדירות והסגנונות עצום וזה הזמן לעשות בחירות נכונות לחיים טובים יותר.

קונים דירה בבלי? חשבו על חניה 

אם יש לכם רכב, זו חייבת להיות שאלה חיונית שתצטרכו לשאול את עצמכם. האם תינתן חניה לרכב והאם תצטרכו לשלם עבורה תוספת? בדקו עם מוכר הדירה אם מקום החניה שלו יעמוד לרשותכם. אתם תמיד יכולים לנסות למצוא מקום חניה איפשהו ברחוב, אבל החניה האישית, תחסוך לכם הרבה צרות, כסף וזמן.

בדוק בפירוט את הבניין שאתם הולכים לגור בו 

האם הדירה שלכם תהיה ממוקמת בבניין הישן או החדש? מהן עלויות התחזוקה? האם המבנה תקין מבחינה מבנית? מהי איכות בידוד הרעשים? אם יש לכם גישה למרתף, הקפידו לבדוק זאת, כדי שתהיה לכם תובנה טובה יותר לגבי האיכות הכוללת של הבנייה והרטיבות. 

אם מדובר בבניין חדש בפרויקט פארק בבלי, תוכלו לבקש מהמשקיע או ממנהל חברת הבנייה לספר לכם יותר על סוג החומר שבו השתמשו לבניין, ועל הדירה שאתם רוצים לקנות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: