תה קר בטעמים – מה הטעם שלך?

עד לפני כמה שנים הישראלים שתו בעיקר תה חם בעונה החורפית ונהנו להתחמם מהמשקה החם שהפיג ולו במעט את הטמפרטורה הנמוכה.

תה קר לימי הקיץ החמים 

אך לאחרונה גם הישראלים גילו את טעמו המשובח של התה הקר ולכן הם החלו לשתות בקיץ כוסות בודדות של תה קר, או לחלופין הם ממלאים קנקן עם שקיק תה ומים קרים. התה הקר הוא מרווה מאד ולכן זהו פתרון אולטימטיבי לימים החמים. לאור התחושה הנעימה כאשר בני המשפחה יושבים יחד, או כאשר מגיעים אורחים מכינים קנקן תה קר וכל אחד מוזג לעצמו כוס אחר כוס כדי להתקרר מהטמפרטורה החמה מסביב. 

התכולה של הקנקנים נעלמת די מהר ובכל פעם ממלאים קנקן נוסף ואפשר להוסיף לו גם קוביות קרח לטעמים נפלאים. 

אחד היתרונות המשמעותיים של הסדרה החדשה של תה קר הוא בכך שבכל אחד משקיקי תה משי יש פי ארבע יותר חומר גלם מאשר בתה הרגיל. כך מתקבל תה חזק ובעל טעם עשיר ולכן אין זה פלא שיש לו דרישה גבוהה בימי הקיץ

טעמים של תה קר ומשובח 

בין הטעמים החדשים אפשר למצוא את תה גרנט, תה סאנסטון או תה אמרלד. רבים מזמינים חבילה מכל סוג של תיונים כדי לטעום את הטעם הייחודי. עם הזמן כל אחד יוצר העדפה של הטעמים שהם הטעימים ביותר לחיך שלו. 

באריזות הפירמידה, אפשר לרכוש טעמים מופלאים המתאימים לבני הבית. גברים אוהבים מאד תה ארל גריי כיוון שהוא חזק, נשים נהנות מלגימה של אינגליש ברקפסט או טעם אפרסק. כאשר מגיעים האורחים מציעים להם את סוגי התיונים הקיימים לבחירת הטעם המנצח שהוא הטעים ביותר עבורם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »