קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד?

קרוב לבית – קרוב לגוף

 

קרב מגע, מי צריך את זה?

קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד? שיטת הלחימה הזו הומצאה בישראל  כאשר הצבא הראשון בעולם אשר אימץ אותה היה צבא ההגנה לישראל, אולי בשל פעילותו המאסיבית בעיקר כנגד פעילי טרור שמגיעים למצב של פנים מול פנים מול הלוחמים המאומנים שנדרשו לשיטות נוספות ויעילות למצבים בהם הנשק כב לא קובע (מחבוא בתוך בית, בסמטה קטנה ועוד) מהר מאוד השיטה הוכיחה את עצמה ותפסה לה אחיזה בעוד הרבה מקומות בעולם.
כמובן שהדגש הוא פיתוח של יכולות להגנה עצמית וזאת בעזרת תנועות פשוטות במקום תנועות מסובכות או מורכבות. שיטת קרב המגע נוגעת למצבים נפוצים שיכולים להופיע בחייו או בחייה של כל אחד ואחת מאיתנו –בסופר, ברחוב, במגרש משחקים ובכל מקום יומיומי.

 

ממש קרוב לבית

פעם על מנת לרכוש מיומנויות מיוחדות היינו צריכים לנסוע לעיר רחוקה או לחכות חודשים רבים והיום מיטב המאמנים והשיטות מגיעות ממש קרוב אלינו כמעט בלי בעיה קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד? ממש כאן בשרון.

יש דברים שלא משתנים

ללמוד אומנות לחימה זו חוויה חד פעמית שכנראה תלך עם המתאמנים הרבה שנים קדימה. גם שנים אחרי האימונים יש תנועות שלא שוכחים והן נמצאות ממש בזכרון השרירים של הגוף. מעבר לתחושת הבטחון והסיפוק עולה גם תחושת הנאה ושייכות לקבוצה שיש לה תנועה משלה ורצון משלה כך שכל אחד הוא בעצם חלק מהקבוצה שיוצרת מעין תנועה קבוצתית והיכן כל זה מתרחש לא רחוק בכלל אפילו קרוב ממש קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד?

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונה כל סוגי הרכבים לפירוק ופינוי מהיר
בתעשיית הרכב, הרכבה והסרה של רכיבי רכב שונים היא תהליך יקר. ישנן סיבות רבות לכך, הכוללות את כמות...
קרא עוד »
דצמ 06, 2022
הקנבס הקולינרי: מעבר לקונבנציונלי – שדרות ייחודיות לחקור לפני בחירת חברת מטבחים
בחירת חברת מטבחים נחשבת לרוב להחלטה שנקבעת במידה רבה על ידי תקציב, תיק עיצוב וביקורות של לקוחות. אמנם...
קרא עוד »
אוק 17, 2023
אמיר פרלמן – האיש והמוזיקה…
ישנם סוגים שונים של מוזיקאים. ישנם מוזיקאים שהם חובבים, לא מתעסקים בתחום באופן יסודי, רציני, יומיומי....
קרא עוד »
אוג 26, 2021