קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד?

1860154-min

קרוב לבית – קרוב לגוף

 

קרב מגע, מי צריך את זה?

קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד? שיטת הלחימה הזו הומצאה בישראל  כאשר הצבא הראשון בעולם אשר אימץ אותה היה צבא ההגנה לישראל, אולי בשל פעילותו המאסיבית בעיקר כנגד פעילי טרור שמגיעים למצב של פנים מול פנים מול הלוחמים המאומנים שנדרשו לשיטות נוספות ויעילות למצבים בהם הנשק כב לא קובע (מחבוא בתוך בית, בסמטה קטנה ועוד) מהר מאוד השיטה הוכיחה את עצמה ותפסה לה אחיזה בעוד הרבה מקומות בעולם.
כמובן שהדגש הוא פיתוח של יכולות להגנה עצמית וזאת בעזרת תנועות פשוטות במקום תנועות מסובכות או מורכבות. שיטת קרב המגע נוגעת למצבים נפוצים שיכולים להופיע בחייו או בחייה של כל אחד ואחת מאיתנו –בסופר, ברחוב, במגרש משחקים ובכל מקום יומיומי.

 

ממש קרוב לבית

פעם על מנת לרכוש מיומנויות מיוחדות היינו צריכים לנסוע לעיר רחוקה או לחכות חודשים רבים והיום מיטב המאמנים והשיטות מגיעות ממש קרוב אלינו כמעט בלי בעיה קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד? ממש כאן בשרון.

יש דברים שלא משתנים

ללמוד אומנות לחימה זו חוויה חד פעמית שכנראה תלך עם המתאמנים הרבה שנים קדימה. גם שנים אחרי האימונים יש תנועות שלא שוכחים והן נמצאות ממש בזכרון השרירים של הגוף. מעבר לתחושת הבטחון והסיפוק עולה גם תחושת הנאה ושייכות לקבוצה שיש לה תנועה משלה ורצון משלה כך שכל אחד הוא בעצם חלק מהקבוצה שיוצרת מעין תנועה קבוצתית והיכן כל זה מתרחש לא רחוק בכלל אפילו קרוב ממש קורס קרב מגע בכפר סבא – איפה מומלץ ללמוד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: