האם יש הבדל בתופעות בין היריון ראשון להריונות הבאים?

היריון זה אתגר. כל היריון זה פרק בחיים שמשפיע מאוד על מצב הרוח שלנו, על התחושות שלנו, על האנרגיות שלנו. היריון זה בהחלט לא דבר קל. אבל היריון הוא דבר מאתגר וחוויתי. הוא מוביל בסופו של דבר ללידת תינוק חדש ומתוק ולתחושת סיפוק עצומה שמפצה ממש על כל הסבל שחוותה האם במהלך תשעת חודשי ההיריון.

אז חשוב שכל אישה תדע לקראת מה היא הולכת כאשר היא מתכוננת לקראת ההיריון. ה -בום – עשוי להיות עוצמתי מידי בלי הכנה והאישה ממש לא תבין מה קורה לה והאם זה תקין כל מה שעובר עליה.

אז דבר ראשון חשוב לקרוא על הנושא, ללמוד עליו מעט ולהבין מה קורה בגוף בזמן ההיריון. כי כאשר יודעים במה כרוך ההיריון ואיך הוא אמור לעבור, אפשר להבין טוב יותר ולקבל בתורה בריאה יותר את כל המכאובים.

ההבדל בין היריון ראשון להריונות הבאים

אז האמת היא שלא תמיד יש הבדל בין ההיריון הראשון לאלו שבאים אחריו. יש כאלה שתמיד תרגשנה אותו הדבר. מנגד יש כאלה שדווקא ההיריון הראשון יעבור עליהם בקלות יחסית מה שלא יקרה בהריונות הבאים. יש נשים רבות שרק לאחר מספר הריונות הגוף שלהן פיתח היפרמאזיס. אז אף פעם אי אפשר להקיש בין היריון אחד למשנהו. ברוב המקרים המצב הוא הפוך. ההיריון הראשון הוא הכי קשה אך ככל שמספר ההריונות עולה, הגוף כביכול מתרגל והכול נעשה פשוט יותר. 

יש איך להקל

אז אמרנו שבחילות בוקר זה כמעט שלא מן הנמנע. אמרנו גם שיש מי שסובלת יותר ויש מ שפחות. הקו המשותף הוא סבל, בחילות והקאות בהיריון. אך יש תרופות יעילות וכדאי להכיר אותם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »