באילו תסרוקות מומלץ לשלב מסרקיות לכלות?

בין כל הדברים שיש לכלה לתכנן לקראת יום החתונה הנכסף, נמצאת בחירה התסרוקת. זו שתהפוך את השיער למיוחד, אסוף או פזור, ומתאים בצורה מושלמת לנראות הכוללת של שמלת הכלה וכמובן, לכלה עצמה. תסרוקות רבות משלבות בתוכן קישוטים שונים כמו פנינים, פרחים וכן גם מסרקיות מעוצבות. 

עם כל התסרוקות המגוונות באילו תסרוקות מומלץ לשלב מסרקיות לכלות?

שיער פזור

לשיער פזור אפשר להוסיף מסרקיות ולהפוך את מראה השיער לקלאסי. המסרקיה לא חייבת להחזיק את השיער בכדי להרשים ומספיק הברשה והשמה נכונה של המסרקיה וכבר יש מראה מעודן יותר. ישנן מסרקיות לכלות מעוצבות כך שיתאימו לשמלת הכלה, לתכשיטי כלה ויתאימו להלך הרוח של הכלה עצמה ויאפשרו את הלוק המושלם.

שיער חצי אסוף

ישנן כל כך הרבה תסרוקות שונות ומגוונות ולמען האמת לכולן ניתן להוסיף מסרקיות. גם לשיער שבחרתן חצי לאסוף וחצי להשאיר מפוזר, גם אם מדובר בתסרוקת 'מרושלת', תוכלו להוסיף מסרקית שתתאים בדיוק למראה הזה ולהוסיף עוד שכבת תחכום ויופי ללוק הסופי שלכן ככלות. 

שיער אסוף

מי שבוחרת בתסרוקת שאוספת את כל השיער יכולה לבחור אפילו היכן להניח את המסרקיות. האם מאחורי הראש או בקדמת הראש. כך או כך, תסרוקת שיער אסוף מעניקה מראה ממלכתי ואם אינכן רוצות עטרה מעל ראשכן, מסרקית עשויה בהחלט להיות הפתרון האולטימטיבי כדי לסגור את התסרוקת בצורה מושלמת.

בטח כבר הבנתן שאת המסרקיות לכלות ניתן לשלב בכל תסרוקת כלה שקיימת. בין אם בחרתן על שיער פזור או אסוף למשעי, המסרקיות הן תוספת יפיפייה שמעניקות עוד טיפת זוהר למראה הכולל אליו אתן מתכוננות כבר כמה זמן. 

לסיכום,

מסרקיות לכלות יכולות להיות משולבות בכל תסרוקת שתבחרו, הן יכולות להיות מותאמות לשמלה, לאיפור ואפילו לעמוד בזכות עצמן עם עיצוב מיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

זר פרחים לראש

זר פרחים הוא כתר פרח פשוט שנועד להיות מונח בקלות על כל ראש. זו דרך נהדרת להראות את אהבתך למישהו המיוחד שלך. כתר פרחים הוא

קרא עוד »

ייעוץ פיננסי

ייעוץ פיננסי הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעולם של היום. זה הפך לדאגה גדולה עבור כולם, במיוחד אלה שצריכים להרוויח כסף. זו הסיבה שיועצים פיננסיים

קרא עוד »

eSim לחו"ל

מדוע eSim לחו"ל היא הדרך הטובה ביותר להישאר מחוברים לחו"ל אם אתם מתחתנים בחו"ל, מזל טוב! יום החתונה שלך הולך להיות אחד הימים המדהימים בחייך. אבל

קרא עוד »