באילו תסרוקות מומלץ לשלב מסרקיות לכלות?

בין כל הדברים שיש לכלה לתכנן לקראת יום החתונה הנכסף, נמצאת בחירה התסרוקת. זו שתהפוך את השיער למיוחד, אסוף או פזור, ומתאים בצורה מושלמת לנראות הכוללת של שמלת הכלה וכמובן, לכלה עצמה. תסרוקות רבות משלבות בתוכן קישוטים שונים כמו פנינים, פרחים וכן גם מסרקיות מעוצבות. 

עם כל התסרוקות המגוונות באילו תסרוקות מומלץ לשלב מסרקיות לכלות?

שיער פזור

לשיער פזור אפשר להוסיף מסרקיות ולהפוך את מראה השיער לקלאסי. המסרקיה לא חייבת להחזיק את השיער בכדי להרשים ומספיק הברשה והשמה נכונה של המסרקיה וכבר יש מראה מעודן יותר. ישנן מסרקיות לכלות מעוצבות כך שיתאימו לשמלת הכלה, לתכשיטי כלה ויתאימו להלך הרוח של הכלה עצמה ויאפשרו את הלוק המושלם.

שיער חצי אסוף

ישנן כל כך הרבה תסרוקות שונות ומגוונות ולמען האמת לכולן ניתן להוסיף מסרקיות. גם לשיער שבחרתן חצי לאסוף וחצי להשאיר מפוזר, גם אם מדובר בתסרוקת 'מרושלת', תוכלו להוסיף מסרקית שתתאים בדיוק למראה הזה ולהוסיף עוד שכבת תחכום ויופי ללוק הסופי שלכן ככלות. 

שיער אסוף

מי שבוחרת בתסרוקת שאוספת את כל השיער יכולה לבחור אפילו היכן להניח את המסרקיות. האם מאחורי הראש או בקדמת הראש. כך או כך, תסרוקת שיער אסוף מעניקה מראה ממלכתי ואם אינכן רוצות עטרה מעל ראשכן, מסרקית עשויה בהחלט להיות הפתרון האולטימטיבי כדי לסגור את התסרוקת בצורה מושלמת.

בטח כבר הבנתן שאת המסרקיות לכלות ניתן לשלב בכל תסרוקת כלה שקיימת. בין אם בחרתן על שיער פזור או אסוף למשעי, המסרקיות הן תוספת יפיפייה שמעניקות עוד טיפת זוהר למראה הכולל אליו אתן מתכוננות כבר כמה זמן. 

לסיכום,

מסרקיות לכלות יכולות להיות משולבות בכל תסרוקת שתבחרו, הן יכולות להיות מותאמות לשמלה, לאיפור ואפילו לעמוד בזכות עצמן עם עיצוב מיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »