איך מתחילים להתאמן בסקייטבורד

אחת ההנאות של הרבה מאוד ילדים ובני נוער היא לרכב על סקייטבורד. הם עושים זאת בזמנם החופשי אחרי הלימודים ולעיתים גם משתמשים בכלי זה בשביל להגיע אל בית הספר בבוקר ולחזור הביתה בסוף יום לימודים. בהיעדר רישיון רכב, אז הרבה ילדים ובני נוער גם משתמשים בסקייטבורד בשביל לעבור ממקום למקום, כולל לחברים ולמקומות אחרים. 

בשביל לרכב בצורה נכונה ובטוחה, מה שצריך לעשות זה להתאמן על רכיבה על סקייטבורד. אנחנו צריכים להשתמש בכלי ולרכב עליו לעיתים תכופות, הן בשביל לצבור ביטחון והן בשביל שנוכל להבין בדיוק כיצד שומרים על שיווי משקל כאשר עומדים על הכלי וכן כאשר רוכבים עליו. אנחנו צריכים לדעת כיצד להניע את הרגליים ואיך לעמוד בצורה נכונה, כך שנוכל לגרום לסקייטבורד לזוז ולאפשר לנו לרכב עליו. 

לפני שנסביר איך מתחילים להתאמן במקום כמו סקייט פארק, חשוב להדגיש בכל גיל יהיה נכון להשתמש באמצעי מיגון שונים, בין אם זה קסדה ובין אם מדובר באמצעים אחרים שיכולים להגן עלינו מפני נפילות. 

איך עושים את זה נכון?

בשביל להתחיל להתאמן על סקייטבורד אנחנו צריכים לפנות זמן, לקחת את הכלי וללכת למקום שהוא יחסית מישורי. תחילה להתאמן על עמידה על גבי הסקייטבורד, לאחר מכן אנחנו צריכים להתאמן בתנועות השונות ואז אנחנו יכולים לבחון את האופציות השונות כיצד להניע את הכלי בשביל שנוכל להזיז אותו בצורה נכונה. 

חשוב לשים לב לתנועות הידיים והרגליים, רצוי מאוד לא לעשות תנועות ממושכות מדי ולקחת הפסקה מעת לעת. עם הזמן, אנחנו נוכל גם להתאמן במשך שעות ארוכות יותר וגם להתאמן על גבי משטחים מסוגים שונים, להתאמן הן על עליות והן על ירידות ואפילו לעשות תרגילים מורכבים וייחודים. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »