כמה לתת דמי כיס לילדים? 4 כללי אצבע שכדאי להכיר

בשלב כזה או אחר, הורים רבים לילדים מחליטים שהגיע הזמן להתחיל לתת לילדים שלהם דמי כיס.

בדרך זו הם יוכלו להתחיל להבין כיצד עובד עולם הכספים, ויפתחו מיומנויות שיעזרו להם להתנהל נכון בהמשך. אולם אז נשאלת השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה לתת דמי כיס לילדים, המשיכו בקריאת המאמר שלפניכם ואנחנו מבטיחים לכם שעל בסיס המידע שמובא בו תוכלו לקבל החלטה מושכלת שתהיה מקובלת הן עליכם והן על הילדים שלכם.

כמה לתת דמי כיס לילדים – ארבעה כללי אצבע שיעזרו לכם להחליט

  1. הכמות איננה העיקר – חשוב שתזכרו שהסיבה העיקרית אשר בגללה אתם רוצים להתחיל לתת לילדים שלכם דמי כיס היא כדי לעזור להם לרכוש כלים להתנהלות פיננסית נכונה. לכן, במובן מסוים השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים לא כזאת חשובה. מה שחשוב הוא שתנהלו איתם שיחות על ההתנהלות שלכם, ותשתפו אותם בחשיבה שלכם בנושא.
  2. תנהלו איתם דיון פתוח בנושא – נכון שקרוב לוודאי שאתם לא רוצים שהתשובה על השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים תתקבל על ידי הילדים בלבד, אבל אם ברצונכם להקנות לילדים שלכם מיומנויות פיננסיות, חשוב שתנהלו איתם דיון פתוח בנושא ותשתפו אותם בלבטים שלכם.
  3. בהתאם לגיל – לילדים בגילאים שונים יש צרכים שונים, לכן כלל אצבע חשוב לגבי השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים הוא כסף קטן לילדים קטנים, כסף גדול יותר לילדים גדולים יותר.

הגדרת זמן – בנוסף על הסכום, חשוב שתגדירו גם לכמה זמן דמי הכיס אמורים להספיק. לילדים קטנים מספיק כמה שקלים בשבוע, בעוד שבני נוער ככל הנראה ירצו לפחות כמה עשרות שקלים לשבוע. מידע נוסף באתר https://www.alonbiran.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »