השירים המובילים לחופה

שירים המובילים לחופה

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר שעומדות בפני זוגות צעירים שעומדים לערוך חתונה, היא עם איזה שיר להיכנס אל החופה. זו התלבטות לא פשוטה, מאחר וזה אולי השיר המשמעותי ביותר של האירוע, הוא ללא ספק אמור לאפיין את הזוג כך או אחרת.

יש צורות שונות לבחור שירי כניסה לחופה. לפני שנציג כמה דוגמאות, צריך לומר, שאפשר לבצע את הבחירה באופן אישי, כלומר בני הזוג יכולים להחליט לבדם, הם יכולים להיעזר בתקליטן או בבני משפחה וחברים, והם יכולים כמובן להיעזר ברשימות השמעה שונות, בין אם זה מהרדיו ובין אם זה ממקורות אחרים.

באופן טבעי, אפשר למצוא מגוון רחב של אמנים, הן צעירים והן ותיקים, אשר יש להם שירים שיכולים להתאים לכניסה לחופה. אנחנו יכולים למצוא מגוון שירים ים תיכוניים, שירי רוק, שירים קלאסיים, שירים היתוליים ואחרים שיכולים להתאים לאירוע. רצוי כמובן שהשיר אותו הזוג יבחר, יהיה שיר שיתאים לסיטואציה, יתאים לרגע, ובהחלט הוא גם אמור להתאים להם באופן אישי.

כיצד בוחרים שיר לחופה?

על פי אתר http://www.lavaneruim.co.il/ ישנם זוגות שבוחרים שיר שמאפיין ומייצג אותם. שיר שהם מגדירים אותו "השיר שלנו" זה יכול להיות שיר שהם שמעו אותו ביחד בפעם הראשונה, שיר שלצליליו הם רקדו בפעם הראשונה, שיר שהתנגן בדייט הראשון שלהם ועוד. לא פעם אגב, זה יהיה שיר מקורי ולא בהכרח שיר מוכר, זה יכול להיות שיר של אמן שלא נהוג בהכרח לנגן שירים שלו באירועים כאלה ועדיין הוא נתפס בעיניהם כמתאים לאירוע.

יש זוגות שמעדיפים לבחור שירים קלאסיים, בין אם זה שירים של שלמה ארצי, דיוויד ברוזה, ריטה, אריק איינשטין, ביטלס, לאונרד כהן ועוד. שירים מוכרים שכולם אוהבים, אולי לא מדובר בבחירה מקורית אך זו בחירה שמאפיינת אותם, בחירה שגורמת להם להרגיש טוב עם השיר, והוא נראה להם מתאים לסיטואציה.

ויש זוגות שפשוט בוחרים שיר עכשווי שהם אוהבים, בין אם זה שיר של עומר אדם, משה פרץ או כל אמן אחר. שיר שמתנגן ברדיו ללא הפסקה והוא נראה להם מתאים לסיטואציה בה הם עומדים להיכנס מתחת לחופה.

אולי יעניין אתכם גם: אולם לבת מצווה

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי
היום ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט משרדי מסוגים שונים. למשל, ניתן למצוא כיסאות גדולים ומרווחים,...
קרא עוד »
יונ 14, 2020
שיש זול למטבח – שיש מעוצב במחיר לכל כיס
השיש הוא חומר יפה, אלגנטי ופרקטי שעובד בצורה יוצאת דופן עבור משטחי מטבח ומשטחים אחרים. עם זאת, זה מגיע...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
מתנה לשנה החדשה – שעון לגבר
לא מעט אנשים מחפשים בתקופה הזאת מתנה לשנה החדשה. מדובר על מסורת נפלאה המאפשרת להחליף מתנות עם אנשים...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020