סוגי דגים למאכל

fish-33712_640

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה של אומגה 3 וויטמינים רבים נוספים החיוניים לגוף האדם.

ארוחת דגים

ישנם כאלו שאפילו יבחרו להכין מספר סוגי דגים למאכל, לארוחת דגים. אם אתם שומרים כשרות לדוגמה ואתם רוצים לאכול ארוחה טובה ומזינה אבל אתם 'בשריים' תוכלו להכין מספר סוגי דגים למאכל בווריאציות שונות ובסוגי בישול שונים.

כמו כן אלו שאינם אוכלים בשר בשלושת השבועות שבין י"ז בתמוז לתשעה באב, תוכלו להכין לעצמכם ארוחות דגים איכותיות, מזינות ובריאות. הדגים יכולים להוות תחליף מצוין לבשר האסור באכילה. לקריאה בנושא הזמנת דגים

מתכונים לדגים שונים

סוגי הדגים למאכל הם רבים מאוד, מהקרפיון והסלמון המוכר על כולם ועד לסוגי דגים לא מוכרים שתוכלו להכין מהם ארוחה 'דליקטס'. אספנו עבורכם מספר מתכונים לסוגי דגים למאכל שונים. תבחרו את הדג האהוב עליכם.

דג כסיף – דג זה מגיע ממשפחת הקרפיונים, אחוזי השומן של דג זה הם מעטים מאוד. אופני הבישול של דג זה שונים. תוכלו לטגן אותו, לבשל, לאפות או לשים על הגריל. מכיוון שלדג זה אין הרבה עצמות ובשרו רך וטעים, הכנתו קלה מאוד. אחד השימושים הנפוצים ביותר לדג כסיף הוא ה'געפילטע', אבל תוכלו גם לפרוס אותו ולהכין מנות במגוון צורות.

דג דניס – דג זה חי במים המלוחים של ים סוף, דג זה מכיל כמות מועטה של קלוריות ומכיל ויטמינים רבים מאוד. מכיוון שלדג זה יש עצם אחת גדולה ומרכזית, אכילתו ובישולו נוחים מאוד. בנוסף לבשר הרך והעסיסי. הבישול של דג זה, לרוב נעשה בתנור או קציצות.

לכל דג שתרצו להכין, תוכלו למצוא מגוון מתכונים ואופני בישול ברשת. בתיאבון ולבריאות. מידע נוסף באתר https://www.b-grill.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אמצעי מניעה לנשים ללא הורמונים - היתרונות והחסרונות

6 שלבים לעצמאות כלכלית

כולנו חולמים להיות עצמאים כלכלית, זהו סוג של חופש ואי הזדקקות לעבוד קשה כל החיים או להיתמך ע"י אחרים. עצמאות כלכלית איננה חלום, היא בהחלט

קרא עוד »