השתלת שיער בטורקיה – מדוע זה כדאי?

השתלת שיער בטורקיה - מדוע זה כדאי?

טורקיה, מדינה שכנה שנמצאת במרחק של שעת טיסה קלה מישראל, היא מדינה אשר פותחת אופציה עבור ישראלים: לבצע רכישת חפצים בזול, לצאת לנופש במחיר אטרקטיבי ולאחרונה גם לבצע השתלת שיער במחירים נוחים. 

מי שמאבד את שיערו, בין אם מדובר להשתלת שיער לנשים או לגברים, בוודאי יודע כי ישנה לא מעט מבוכה עם אבדן השיער, בעוד שמי שהיה רגיל לשאת בגאון שיער מלא על ראשו – מוצא את עצמו אבוד מעט כאשר הקרקפת הופכת דלילה. לכן, פתרון של השתלת זקיקי שיערות על הקרקפת: הפך להיות אטרקטיבי במיוחד. 

אבל מה זה השתלת שיער? 

השתלת שיער היא תהליך שנחשב מבין המתקדמים ביותר! התהליך נועד על מנת להשתיל שיערות ממקום פורה בגוף (כמו מהעורף, מאחורי הראש ומשאר חלקים שעירים), ולאחר דגימת זקיקי השיער ומציאת התאמה בין הזקיקים לקרקפת – מבצעים המומחים שתילת שער על הראש באמצעות מחט מזערית מיוחדת ששותלת את השיערה למשך זמן ארוך. 

כיצד מתקיים התהליך? 

כיום, רבים מבצעים השתלת שיער בטורקיה, על מנת להנות מפרוצדורה יעילה, מהירה ונוחה יותר – זאת גם בטיפול במחיר אטרקטיבי יותר. כתוצאה מכך, ישנן  מספר קליניקות להשתלת שיער בטורקיה, אשר מציעות את התהליך עבור ישראלים. בעוד שהתהליך מתבצע על ידי רופאים טובים – חלקם בעצמם מגיעים מישראל. 

מדוע זה כדאי?

דוקטור זריאן, מומחית להשתלת שיער, מסבירה כי הכדאיות של השתלת שיער נמדדת בבחירה של המקום בו תבצעו את ההליך, בעוד שנמצא כי מדובר בשיטה הטבעית ביותר למילוי הקרקפת. מלבד זאת, רבים בוחרים לבצע את ההליך דווקא בטורקיה, משום שמדינה זאת קרובה לישראל, מספקת נופש בעלות זולה, כמו גם השתלת שיער במחיר נוח. לכן רבים הישראלים שבוחרים לבצע הוספת שיער דווקא במדינה השכנה, שנחשבת ברוב הזמן, ידידותית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »