גנרטורים להשכרה

גנרטורים להשכרה

נניח שאתם רוצים לארגן אירוע בשטח: בפארק, ביער, בים או בכל מקום אחר ואין לכם גישה לחשמל – איך תפעילו את הציוד באירוע? הפתרון יהיה כמובן גנרטור. באמצעות הגנרטור נוכל להפיק חשמל בשטח גם ללא נקודות או חיבור לחשמל חיצוני. אל הגנרטור נוכל לחבר מכשירים שוכנים המופעלים על חשמל, זאת בהתאם לתפוקת הגנרטור וכמות המכשירים שיכולים להתחבר אליו בו זמנית כמובן. כך למעשה נוכל להפעיל את המכשירים החשמליים בשטח בקלות וביעילות. אצלנו בעידן הקריוקי תוכלו למצוא מגוון רחב של גנרטורים להשכרה לפי גדלים שונים, צרכים שונים ומתח שונה.

אילו מכשירים נרצה לחבר לגנרטור?

כל מכשיר חשמלי שתצטרכו בשטח ידרוש נקודת חשמל אליה הוא יוכל להתחבר ולהיות מופעל. לדוגמה: מיחם מים חמים הוא מכשיר חשמלי הצורך חשמל. תאורה, הגברה, מסכי טלוויזיה/מקרן בשטח, רמקולים ומחשב לצורך הפעלת מוסיקה ועוד. כל אלו ועוד דורשים חיבור לגנרטור בשטח כדי לתפעל אותם. 

אילו סוגי גנרטורים קיימים ואיך הם פועלים?

אז ככה. כדאי לדעת שיש באתר עידן הקריוקי גנרטורים שונים מבחינת המתח החשמלי שהם מייצרים. אלה יכולים לנוע מ650W ל40 אלף W ואף מעבר לכך. ההבדל בין הגנרטורים הוא לא רק בכמות החשמל שהוא מייצר אלא בצריכת הדלק שלו ובכמות המכשירים שניתן לחבר אל הגנרטור בו זמנית. גנרטורים מבוקשים יהיו בין 2000W ל7000W בדרך כלל. 

  • צריכת דלק – לכל גנרטור יש צריכת דלק משלו. חלק עובדים על בנזין 95 וחלק על סולר. סוג הדלק מופיע על הגנרטור וחשוב להשתמש בסוג הדלק הנכון למניעת תקלות בגנרטור. בדרך כלל הצריכה תהיה באזור ליטר דלק לשעת עבודה. מומלץ למלא קצת יותר דלק ליתר ביטחון.

אופן העבודה של הגנרטור דומה מאוד לתפעול של מנוע רכב. המנוע מייצר חשמל באמצעות סיבובי המנוע רק שבניגוד לרכב שהגלגלים מסתובבים והרכב נוסע – מנוע הגנרטור מפיק חשמל למכשירים המחוברים אליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »