מכובע גרפיטי מתנה מדליקה לסוף שנה

כובע גרפיטי

סוף השנה כבר הגיע?

הנה חלפה לה עוד שנה ויכול להיות שנפל עליכם עכשיו לדאוג למספר של מתנות לכבוד האירוע. כאשר מדובר על הגיל הרך אין כל בעיה לקנות מתנה אך ככל שעולים הכיתות בגיל הדבר הופך להיות מורכב יותר ולא פשוט בכלל, איזו מתנה תתאים לכולם? אחד שתתאים גם לבנים וגם לבנות וכמובן מתנה שתהיה שמישה ולא תיזרק איך שיוצאים מהדלת.

 בהמשך המאמר הבאנו עבורכם רעיון מדליק למתנה סופר מגניבה לכבוד סוף השנה.

כובע גרפיטי

כובע גרפיטי זה לא סתם עוד כובע רגיל. הכובע עצמו מגיע לבן וחלק אך במהלך האירוע כל אחד מקבל כובע אחד או יותר (תלוי בכם) שבו מצויר על הכובע איזה סימן מגניב או שעל הכובע יופיע השם שלו בגופן של גרפיטי כלומר כתב ביוני נפוח וצבעוני. מעבר לעבודה שהכובע הוא ייחודי לכל אחד ואחת מהנוכחים באירוע כי אין את אותו הכובע פעמים, מה שנותן הרגשה של ייחודיות לכל אחד מהמשתתפים. נוסף על כך את הכובע האורחים לוקחים עימם הביתה ונשאר להם למשך תקופה ובכל יום שמשי במיוחד הכובע יכול להיות שמיש ויעיל נגד קרני השמש.

נישמע טוב! איך מגיעים אליהם?

את אותם האומנים אשר עושים את כובע הגרפיטי לאירועים תוכלו לחפש וגם למצוא לרוב ברשתות החברתיות, לרוב יופיעו בפייסבוק ובנוסף תוכלו לחפש אותם בגוגל תחת מילות החיפוש "כובע גרפיטי לאירועים" ותכלו לבחור באומן מבין מגוון שיגיעה להרים את אירוע סוף השנה. ראו לדוגמה Magic ben!

הכובעים עלינו

חשוב לציין כי לרוב האמן מביא את הכובעים עימו ביחד עם הצבעים שאיתם הוא מצייר את הגרפיטי על הכובע, כך שאין לכם כל צורך ללכת לפני ולקנות את הכובעים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »