הדרכת חתנים בירושלים

חתן וכלה ישראלים מתחתנים בקצב הולך וגובר, אך מספר החתנים הולך ופוחת. עם הירידה הזו באוכלוסיית הגברים, קשה יותר ויותר עבור חתנים ישראלים למצוא התאמה. החשיבות של הכשרת חתנים בירושלים היא שהם מסוגלים לפרנס את משפחותיהם ולפרנס את נשותיהם העתידיות. על מנת לעשות זאת, הם זקוקים למיומנויות רבות – מבישול, ניקיון ומשימות ביתיות מסורתיות אחרות. למשפחת החתן חשוב שיהיה מישהו במשפחה שיוכל לעזור במשימות הללו כדי שהכלה לעתיד לא תצטרך לדאוג להן במהלך ההכנות שלה.

ירושלים ידועה במשמעותה הדתית

הדרכת חתנים בירושלים היא תהליך חשוב – זהו מנהג עתיק שקיים מאז ימי המקרא.

החתן הוא החלק החשוב ביותר ביום החתונה ויש להתייחס אליו בזהירות ובכבוד. אביה, אמה או בני המשפחה של הכלה יכולים להוות מקור טוב לעזרה והכוונה לחתנים.

לכל כלה יש ציפיות שונות מבעלה לעתיד. חלקם עשויים לרצות שיוציא את האשפה מבלי שיתבקשו בעוד אחרים רוצים שינקה אחריו מבלי שיתבקשו. חלקם עשויים לצפות מבעלה לעתיד לתת להם פרחים כל יום בעוד אחרים מצפים ממנו לעשות זאת פעם אחת בירח כחול. הכל תלוי במה שהם מחפשים בזוגיות שלהם באותו היום ולכן חשוב להם לדעת למה הם מצפים מהחתן שלהם לפני שהם הולכים במעבר!

חשוב לתת חונכות לחתנים בירושלים

זה יכול לעזור להם להרגיש בטוחים יותר ומוכנים ליום חתונתם.

יש לחץ רב על חתנים בירושלים כי יש להם הרבה ציפיות ממשפחת הכלה וממשפחת החתן. חשוב שיהיה להם עם מי לדבר על דברים. קבלו הדרכה לליל הכלולות.

כמו כן, חשוב לחתנים למצוא חונכים שיוכלו לעזור להם להתכונן ליום חתונתם, במיוחד אם הם מתכננים אותו מחו"ל או אם אינם רגילים לתרבות הירושלמית. שיהיה מזל טוב!

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקים ענקים מותאמים לאירועים
קשה לדמיין היום את עולם האירועים ללא אטרקציות מתאימות וזה נכון בעיקר כאשר אנחנו מדברים על ימי הולדת,...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
עיצובי חדרי שינה בחומרים טבעיים
כאשר ניגשים אל עיצובי חדרי שינה עליכם להבין כי ניתן יהיה לבצע את המלאכה וזאת גם כאשר עושים שימוש...
קרא עוד »
מאי 30, 2021
טיפול סיעודי 24 שעות – מה חשוב לעשות לפני
לא מעט קשישים זקוקים לטיפול והשגחה צמודים בשל העובדה שאינם יכולים לתפקד באופן עצמאי. בעוד שבני...
קרא עוד »
אפר 27, 2020