פוקר אונליין

פוקר אונליין

אין ספק כי מגפת הקורונה שינתה דברים רבים בחיים של כולנו. הצורך להסתגר לזמנים ממושכים בבתים גרם גם למי שפחות היה מחובר לעולם הטכנולוגי לעבור ולהשתמש באמצעיים טכנולוגיים, ולהכיר את המגוון הרחב של האפשרויות והדברים שניתן לעשות במרחב הווירטואלי. גם בעולם משחקי האונליין נרשה עלייה תלולה מאז תחילת מגפת הקורונה, ושחקנים רבים הצטרפו והחלו לשחק במשחקים כמו פוקר אונליין ומשחקי אונליין אחרים. 

מה זה פוקר אונליין?

משחק הפוקר הוא משחק קלפים אשר נחשב לפופולרי מאוד בעשורים האחרונים, והוא משוחק בבתי קזינו ברחבי העולם כולו. בשנים האחרונות נוצר עולם חדש של פוקר אונליין, אנשים שמשחקים בפוקר באמצעות רשת האינטרנט מהבית, נגד שחקנים מכל העולם. בין היתר ניתן למצוא ברחבי העולם וגם בישראל שחקני פוקר מקצועיים אשר מתעסקים במשחק במשך היום ואף מתפרנסים ממנו, כאשר לרוב הם לומדים נושאים הקשורים במשחק כמו תורת המשחקים, פסיכולוגיה בסיסית ואף סטטיסטיקה. 

כיצד ניתן לשחק פוקר אונליין?

האתר המוביל בעולם למשחק בפוקר אונליין, הוא פוקר סטארס. אמנם, בשנת 2016 סגר האתר את שעריו בפני שחקנים ישראלים, ומאז הם לא יכולים לשחק בו. עם זאת, ישנם עוד לא מעט פלטפורמות אשר בהם ניתן לשחק פוקר אונליין גם מישראל. רשת  GG NETWORKמחזיקה בפלטפורמת פוקר פופולרית מאוד בשם 7XL Poker אשר נחשבת לאהודה על ידי השחקנים הישראלים. בזמן האחרון ישנם מספר שחקני פוקר מפורסמים כמו דניאל נגראנו ולברין קני שהצטרפו ל7 XL Poker כפרזנטורים. צורת ההפקדה ל – 7 XL Poker היא על ידי אתרים חיצוניים (קראו על 7xl הפקדה), ואפשר לעשות אותה באמצעות ההעברה מחשבון הבנק של השחקן או באמצעות מטבעות ווירטואליים כמו ביטקוין ואחרים. העובדה שמדובר על משחק שבנוי לקבל אסייתי מקלה על הישראלים מבחינת פערי השעות, כך שבניגוד לאתרים אמריקאים ניתן למצוא שחקנים בשעות נוחות לקהל הישראלי.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: