4 טיפים לבחירת שיש לאמבטיה

שיש לאמבטיה

שיש משמש אותנו במקומות רבים בחדר האמבטיה, כולל הכיור והמשטח לידו, אסלות ועוד. בחירה נכונה של שיש תתרום מאוד לעיצוב אטרקטיבי של האמבטיה ולהפיכתה למקום נעים יותר, ואמבטיה היא כידוע חלל אינטימי, אליו אנו מגיעים כדי להתנקות ולברוח מחיי היומיום והשגרה. תכנון נכון ימנע עוגמת נפש וגם שחיקה סדקים ושריטות, ויחסוך לנו צורך בתיקונים ועלויות גבוהות. לכו מומלץ להקדיש תשומת לב רבה לבחירת השיש באמבטיה ולרכוש חומרים איכותיים, קראו מידע נוסף חשוב בלינק הזה, כמובן שתוך עמידה בתקציב שלכם. חשוב לבחור חברה אמינה ולא להתפתות להצעות מפתות ומחירים זולים מאחר שהתקנת שיש שאינה יסודית ומקצועית עלולה לגרום לסדקים ונזקים תוך זמן קצר – ולעלות לכם ביוקר.

ארבעה טיפים חשובים יעזרו לכם לבחור את השיש המתאים ביותר לאמבטיה שלכם ולהפוך אותה לעמידה בפני השפעת מזיקות של שינויי טמפטורה, בעלת מראה מושך ועמידה לאורך זמן:

  1. שימוש בשיש מסוג גרניט עבור פלטות באמבטיה נחשב לאפקטיבי במיוחד, מאחר שגרניט הוא חומר שמחזיק מעמד בטמפרטורות גבוהות וניתן לרכישה בגוונים רבים. הוא כולל מינרלים רבים ואבן קוורץ. לכן אפשר לשלב אותו בחדר האמבטיה בהתאמה לצבעים האחרים וליצור מראה מושך ואטרקטיבי. כמו כן ניתן להשתמש בגרניט עבור מגוון שימושים בתוך הבית וגם מחוצה לו (למשל בגינה)
  2. עדיף תמיד לרכוש שיש לאמבטיה באתר ניר צבי שהוא שיש איכותי באופן ישיר מהיבואן. כך אתם מבטיחים לעצמכם אחריות ישירה של היבואן וסיוע במקרה של נזק או עיכובים בעבודה. תנאים כאלה לא תקבלו מול מתקינים שאינם מחויבים לכללים החלים על החברה היבואנית. לכן גם כדאי לבקש שהמתקינים יהיו עובדיה בלבד, המחובים לתנאי השירות.
  3. שימוש בשיש אוניקס מוסיף גוונים רבים לאמבטיה. מדובר במשטחים על בסיס אבן החן קוורץ, והצבע שלהם נחשב עמיד במיוחד לאורך זמן בהשוואה לסוגי השיש האחרים. ניתן למצוא אותה בעיקר בגוונים של אדום, לבן ושחור. אוניקס מעביר אור וניתן להאיר דרכה את המשטח עם גופי תאורה מוסתרים או שקועים.
  4. חשוב לשאול שאלות מקצועיות לפני החתימה על החוזה ולהיות בטוחים שנשלחים אליכם מתקינים עם ידע רב וניסיון, שכבר הוכיחו את עצמם.
יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסבה מקצועית לספר – איך לעשות את זה
מאז שאתה זוכר את עצמך היה לך חלום להיות ספר ועד היום לא הגשמת את החלום הזה? אם כך, הגיע הזמן שתעשה משהו...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019
מידע על פירות
ביכולתם של פירות לחזק את גופנו ולשמור על בריאותנו. לכל פרי צבע משלו, וכך גם התכונות האנטי דלקתיות. אם...
קרא עוד »
אוג 01, 2021
איך לבחור חברת ניקיון לאחר שיפוץ? 
אתם נמצאים עכשיו בשלבים הסופיים של השיפוץ שאתם עושים? רוצים להבטיח שמיד אחרי השיפוץ יהיה לכם נעים...
קרא עוד »
אפר 21, 2021