6 אביזרים לגינה ירוקה ומטופחת

גינה ירוקה סביב הבית היא חלום של לקוחות רבים והם נהנים מנראות יפהפייה הן של הבית והן של הגינה סביבו. כדי ליהנות ממנו לאורך זמן, אפשר לרכוש כמה מוצרים נעימים וגם פריטים שיסייעו לשמור על גינה נקייה ומטופחת.

אביזרים לגינה מטופחת 

כל גינה היא בעלת נראות אחרת ומכילה פרחים, עצים, דשא או צמחייה ולכן הטיפול בכל אחת הוא שונה. אם קיים דשא, אחד הדברים החשובים הוא מכסחת דשא אשר עוברת על פני כל השטח ומיישרת את קו הדשא לאורך הנכון כך שיהיה נעים לדרוך עליו, לשבת עליו וכדי שמזיקים לא יוכלו להתחבא בין הענפים הגבוהים. מכסחות הדשא הרובוטיות מבצעות את העבודה במהירות וביעילות.

כמו כן אפשר לרכוש מחסן עץ, מתכת או מפאנל מבודד ולאחסן בו את כל אביזרי הגינה, אופניים ועוד. כך הבית והגינה יהיו מסודרים וכל הציוד יהיה בתוך המחסן. 

הצללה היא נושא חשוב לאור השמש החמה היוקדת ברוב ימי השנה ולכן כדאי לרכוש בד רשת להצללה על פני שטח גדול על פי המידה הרצויה או ציליות שיכסו שטחים קטנים יותר במיקומים הנדרשים.

ציוד לגינה המטופחת 

חלום הגינה כולל כמה אביזרים להנאתם של בני הבית והאורחים, ערסלים לגינה יחידיים או זוגיים הנתלים במקומות שונים, מתקני גריל הקיימים בגדלים שונים וכוללים כמה מבערים, או גריל אבן להכנת מטעמים לבני הבית.

הישיבה בגינה מעניקה שלווה ורוגע ולכן כדאי לרכוש מערכות ישיבה נוחות וקומפקטיות, המכילות כמה מושבים, שולחן ועוד.

כדי לשמור על הפרטיות אפשר להתקין סביב כל הגדר הקיימת עמודי בקבוק בצפיפות וכך ליצור מצב שבו כל מי שעובר ברחוב אינו מה קורה בתוך החצר, או בתוך הבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: