כל היתרונות בשירותי סיעוד פרטיים

תגידו, לא הגיע הזמן באמת לדאוג להורים, לסבים ולסבתות שלכם ברמה שהם באמת זקוקים לה? כאשר מגיעים לגיל השלישי המתקדם, לא קל לא להורים המבוגרים להישאר לבד בבית ולא לילדיהם שבדרך כלל נשואים כבר עם ילדים והוריהם לא מעוניינים שהם יעזבו את המשפחה בשבילם. מה גם, שהרבה מאוד פעמים ההורה המבוגר נמצא במצב רפואי מורכב ומסובך מדי לתפעול בצורה עצמאית או בידי הילדים בצורה חובבנית ולא מקצועית. 

רק במחלקת אבות סיעודית ההורים המבוגרים יכולים לקבל את שירותי סיעוד פרטיים נאותים ומתאימים שהם באמת זקוקים להם על מנת להמשיך באיכות חיים נאותה.

מה יש במחלקה סיעודית עם שירותי סיעוד פרטיים שאין במקומות אחרים?

במחלקה סיעודית פרטית כל שוהה זוכה ליחס אישי וצמוד מצד כלל אנשי הצוות שעובדים במקום, וכן התייחסות מעמיקה בכל התנאים הדרושים לו לקיום חיים ברמה גבוהה ואיכותית. כל שוהה עם תיק סיעודי מורכב זוכה שכלל אנשי הצוות יהיו מודעים ובקיאים למצבו וכל מה שהוא זקוק, כולל תרופות, התייחסות רפואית יומיומית ברמת השעה.

אין צורך להוסיף שהם זוכים גם לטיפולים פרה-רפואיים מתקדמים על בסיס שבועי – טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תזונה ועוד. 

חיי חברה איכותיים בגיל השלישי – גם לסיעודיים!

מצב סיעודי בשום פנים ואופן לא אומר סוף החיים! גם בני הגיל השלישי עם מורכבות רפואית יכולים לזכות בשפע של חיי חברה תוססים ומהנים ולוח זמנים שופע בפעילויות. בני גילם עם מצבים שונים נמצאים בשהות יחד רוב הזמן מה שיכול לשפר את ההרגשה הכללית בידיעה שהם לא לבד.

אל תשאירו את ההורים שלכם בבית לבד, במיוחד לא כשהם סיעודיים. רק במחלקה סיעודית איכותית בבית אבות הם יכולים לקבל את כל התנאים האופטימליים לחיים טובים. מידע נוסף באתר https://romgnzahav.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסילה מנהלית

כאשר מזכירים את המונח של פסילה מנהלית, למעשה מתכוונים לאותם מקרים בהם נהגו ללא רישיון. אחד המקרים בהם פסילה מנהלית קורת היא כאשר קצין משטרה

קרא עוד »