בועז דקל – צעצועים ומשחקים לילדים

בועז דקל - צעצועים ומשחקים לילדים

עוד לפני למעלה מ – 20 שנים הקים בועז דקל את חברת PMI אשר חרטה על דגלה מטרה אחת ברורה ויחידה. להיות בקדמת הבמה כל עוד מדובר על חדשנות וטרנדים בעולם הילדים והמשחקים. החברה משווקת, מייצרת וייצרת את מיטב המשחקים שקיימים היום בעולם והיא נחשבת לאחת המובילות בארץ בתחומה.

בועז דקל נבחר לאחד מאנשי העסקים המוצלחים בישראל וזאת עקב היכולת שלו לזהות את הטרנדים הבאים ולעשות זאת בצורה מוצלחת שנה אחרי שנה. לאורך כל שנותיו הוא יודע לאתר טרנדים שהופכים ללהיטים חמים במיוחד וזאת הודות לניסיון הרב שצבר בעולם הזה.

יכולת איתור טרנדים מרשימה

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את בועז דקל וחברת PMI משנת 1997 ועד היום זה יכולת איתור הטרנדים. תוכלו לראות עדות לכך באתר שהקים בועז ונקרא אמיגו. שם נמכרים מיטב מוצרי המשחק והצעצועים שקיימים היום בעולם.

בחנות האינטרנטית אמיגו ישנה האפשרות ליהנות ממשלוח זול ומהיר במיוחד לכל חלקי הארץ, בניגוד למה שמוצע היום על ידי אתרים בחו״ל, שם המשלוח יהיה יקר יותר או איטי. הורים רבים יכולים לרכוש היום לילדים שלהם צעצועים ומשחקים מהטובים ביותר שקיימים וזאת ללא צורך לקנות מחנות שמקורה בחו״ל, דבר שמסייע לו להפוך להצלחה גדולה בארץ.

לסיכום, נוכל לומר בבירור כי בועז דקל השיג את הצלחתו בעבודה רבה ומתוך למידה אמתית ורצינית של עולם הצעצועים והמשחקים. כך ניתן לראות היום שחברת PMI שהקים מגיעה לשיאים חדשים בכל שנה וגם חברת הבת שלה שאמונה על אתר אמיגו מצליחה מאוד בשנים האחרונות. בגדול, בועז דקל מצליח לזהות טרנדים ולעשות זאת בצורה שיטתית וזאת בראש ובראשונה עקב הניסיון הרב שצבר במרוצת השנים.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך "להיזהר" מאדם טל?
אנשים רבים שמעו את השם של אדם טל בהקשר שלילי, אך למעשה חשוב להבין כי אין לכך שום סיבה הגיונית. אדם טל...
קרא עוד »
ינו 25, 2020
מאגרי תמונות
תמונות הן חלק בלתי נפרד מכל בלוג או קמפיין שיווקי. ניתן להשתמש בהם למטרות רבות כולל פוסטים ברשתות...
קרא עוד »
ספט 04, 2022
מה צריך לדעת לפני שקונים מגרש? ואיך נדע שיש היתר בנייה בעתיד?
לפני שמשקיעים בהרבה, כדאי להיות מודעים למידע הדרוש שיעזור לכם לקבל החלטה מושכלת. זה כולל מחקר על...
קרא עוד »
מאי 21, 2023