מהן יטאות? כל מה שרציתם לדעת על השכרת יטאות

השכרת יטאות

יטאות הן דרך מצוינת לקרר מקומות גדולים. כיום, יותר מאי פעם אתם יכולים להשיג פתרונות קירור למקומות גדולים.
המדובר הוא על פתרונות לא בדמות הקמת מערכת מיזוג שתעלה לכם עשרות ומאות אלפי שקלים, אלא בטכנולוגיה פשוטה שמקררת ביעילות מקומות גדולים באיכות מצוינת.
עד כדי כך שאתם יכולים לקרר מוצרי מזון ולעבור את דרישות הפיקוח, אם אותן טכנולוגיות משרתות אתכם. יטאות הן עוד טכנולוגיה שמשמשת בעיקר מקומות גדולים שדורשים קירור מסיבי.

איך זה עובד? האם זה הפתרון המתאים בשבילכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יטאות – פתרון קירור

השכרת יטאות הן פתרון קירור שיכול לשמש חברות גדולות שצריכות שטחי קירור גדולים. למשל, חברות שמתעסקות במזון שדורש קירור, ונדגיש, קירור ולא הקפאה משום שהפתרון הזה לא יכול להוות מקפיא, מקומות כאלו יוכלו להשתמש ביטאות לשטחים בהם מאוחסן המזון שהם צריכים לשווק לרשתות השונות.
כמובן שהפתרון של יטאות הוא לאו דווקא לקירור מזון, גם אם אתם עורכים אירוע או שיש לכם מפעל בעל שטחים גדולים ואתם רוצים להעניק קירור לעובדים,
יטאות יכולות להיות פתרון מעולה.

אומנם אם אתם עושים אירוע במקומות יותר קטנים יתכן שאתם לא צריכים הקמה של מערכת כזו ותוכלו להסתפק במזגנים ניידים שיפוזרו בפינות השונות של החדר.
אז איך תדעו האם זה מתאים לכם? מאוד פשוט. אם יש לכם מקומות גדולים שאתם צריכים פתרון מיזוג קבוע עבורם, היטאות מתאימות שלכם. הסיבה היא משום שהמערכת יודעת להתאים את עצמה לגדלים השונים שאתם צריכים.

זה נמדד בדרך כלל לפי טון ואתם יכולים להשיג אפילו מזגן תעשייתי נייד של 60 טון למקומות ממש ענקים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גירושין ברבנות

גירושין ברבנות

אנחנו מאחלים לכם שלא תדעו לעולם כיצד להתגרש ברבנות. ובכל זאת, לאלוקים יש תוכניות אחרות עבורנו ואף אחד לא יכול לדעת מתי הוא יגיע עם

קרא עוד »