משחקי התפתחות לפעוטות – כל מה שחשוב לדעת

פעוטות הם בעצם ילדים שנמצאים בשלב ביניים, שלב בין להיות תינוקות לבין והפוך לילדים קטנים. בשלב זה של גיל שנתיים, שלוש ואפילו ארבע – מוחם של פעוטות מתפתח והם זקוקים ליותר גירויים מהסביבה שיספקו להם את ההתפתחות הנכונה ביותר, את החשיבה העצמאית, את היכולת לפתח את הדמיון ואת המחשבה שקורית בהתעסקות עם משהו מאתגר ומעניין. הזמנת משחקים לפעוטות תסייע לפתח את המוח, את הראייה או החושים ואת כל מה שדרוש לפעוט בשלבים הראשונים בחייו. 

כשאתם בוחרים משחקים לפעוטות יש לשים לב לכמה דגשים: 

בטיחות – שימו לב כי המשחק בטוח ומתאים לפעוטות. וודאו שהוא איכותי ואין בו סכנת חנק וודאו כי הוא לא יכול להוביל לפציעה, וכי הוא עומד בכל התקנים הדרושים במשחקים לילדים. 

התאמה – שימו לב שהמשחק מתאים לגיל הפעוט ובדקו את הגיל עם האריזה או בתיאור המוצר, זאת במידה ואתם רוכשים צעצועים או משחקי התפתחות מחנות צעצועים אונליין. 

בחרו משחק מעניין ומאתגר – בחרו משחק צבעוני ומקורי ואם אתם לא ההורים, כדאי לוודא עם ההורים שהם מתאימים לפעוט או שאין להם משחק דומה לזה שאתם רוצים להזמין. וודאו כי המשחק יכול לפתח את הדמיון המחשבה, כמו גם את היכולת לזהות צבעים, צורות, מילים, בעלי חיים ואפילו סיטואציות קלות ולא מורכבות מידי. להמשך קריאה אודות משחקי התפתחות לפעוטות

איך בוחרים משחקי התפתחות לפעוטות במחיר נוח?

כדי להנות ממחירים נוחים, הכנסו לחנות אינטרנטית מומחים במשחקים לתינוקות, פעוטות וילדים ובחרו משחק איכותי,  נוח להפעלה, פשוט להבנה וכזה שיתאים לפעוט לו אתם רוצים להעניק את המשחק. מידע נוסף באתר https://www.iamtoys.co.il/

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כוסות מתכלות חשובות יותר מחד פעמיות
כוסות מתכלות עשויות מחומרים צמחיים שלוקח להם פחות ממאה שנים להתפרק. הם גם נקיים מרעלים ויכולים לעזור...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
השתלת עצם בלסת – כל מה שחשוב לדעת על ההליך
עצם הלסת היא העצם הגדולה ביותר בגוף. הוא מגן על המוח וחוט השדרה, וגם מספק יציבות לשיניים. עם זאת, כאשר...
קרא עוד »
נוב 25, 2022
יניב ארד: איך בוחרים רואה חשבון
ישנם גורמים רבים שעליך לקחת בחשבון בעת בחירת רואה החשבון שלך לדברי יניב ארד:  מה מצב המס של העסק שלך?...
קרא עוד »
אוג 14, 2022