ישדרג כל אירוע חינה: הכירו את השוק המרוקאי האותנטי

שוק מרוקאי לחינה

אירוע חינה הוא באופן טבעי למדי אחד האירועים הכי שמחים וצבעוניים במסורת יהדות צפון אפריקה ובאופן כללי במסורת היהודית. לרוב מי שבוחר לחגוג אירוע כזה מקפיד על תלבושות, מוסיקה אותנטית, מגשי מתוקים ומתנות לחתן ולכלה, טקס חינה כמובן, ובזה זה מסתכם פחות או יותר. עם זאת, מי שרוצה אירוע חינה משודרג, צבעוני ושמח אפילו יותר, בוחר להרים שוק מרוקאי אותנטי כנושא של האירוע, דבר שהולך והופך פופולרי יותר ככל שחולפות השנים. אם עדיין לא שמעתם על הדבר הזה ואתם לקראת הפקה של אירוע חינה, בהחלט שווה לכם לשמוע על זה וכמובן לשקול לעשות זאת בעצמכם.

מה זה בכלל שוק מרוקאי בחינה?

השווקים המרוקאים האותנטיים במרוקו הם למעשה חגיגה צבעונית של ריחות, צבעים וטעמים הכוללים דוכנים רבים עמוסי תבלינים, מגשי מתוקים מסודרים בצורה אסתטית וחגיגית ואוכל מסורתי המסודר בצורה מוקפדת ומזמינה. הקמה של שוק מרוקאי באירוע חינה הוא למעשה שחזור או השראה של אווירת השוק הזו שבהחלט מבדלת את האירועים הללו מאירועים שגרתיים כביכול. זוגות רבים בוחרים בחברות מקצועיות להזמנת מגשים לאירוע, הקמה של דוכני תבלינים למראה אותנטי מהם האורחים גם מוזמנים להתכבד ותפאורה שנראית ממש כאילו גזרו אותה משוק אמיתי במרקש.

מה נהוג להגיש?

ובכן, זה משתנה כמובן מאירוע לאירוע, אבל בגדול זה מתחלק לשלושה תחומים עיקריים. הראשון הוא מגשי המתוקים עם עוגיות מרוקאיות אותנטית, החלק השני הוא דוכנים עם אוכל מרוקאי אותנטי כמו תבשילי קדרה בטאג'ין, בשר ראש וחלקי פנים וכן הלאה, והחלק השלישי הוא דוכן תלבושות בו יכולים האורחים להתקשט ולהרגיש ממש כמו בחגיגה מרוקאית אותנטית.

למה כדאי ללכת על זה?

ובכן, הקמה של שוק מרוקאי זו הדרך הטובה ביותר ליצור אווירה חגיגית ומיוחדת ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. בשנים האחרונות הפכו אירוע החינה למעט בנאליים וצפויים ומי שבוחר לחגוג עם שוק מרוקאי נהנה מחגיגה יוצאת דופן שרוב האורחים כנראה עדיין לא חוו. אם גם אתם מחפשים את החוויה הזו, שווה בהחלט לשקול את האופציה המצוינת הזאת.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוהבים לעשות בעצמכם דברים בבית? לימודי נגרות!
תמיד אהבתם את היצירה שקשורה בהתעסקות עם בניית רהיטים בעצמכם? דעו לכם שאם אתם באמת רוצים לעשות זאת...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
מובייל לתינוקות – במה הוא תורם לילד? 
נולד לכם תינוק ואתם רוצים שלא יחסר לו דבר? תוהים מה הוא באמת צריך ומה דרוש לו? אם כך, כדאי שתדעו שהבחירה...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
סמינריון – איך תתמודד עם זה
כתיבת סמינריון זהו דבר שיכול להיות מעיק מאוד מבחינה נפשית ועל מנת להתמודד עם המלאכה עליכם לוודא כי...
קרא עוד »
אוק 10, 2020