מה עושים במעבדה לפוריות הגבר בירושלים

המעבדה היא הראשונה מסוגה בישראל ובמזרח התיכון. הוא נועד להיות מתקן חדיש שיספק שירותי פוריות לזוגות הנאבקים בבעיות פוריות. המעבדה תוכננה להיות מתקן חדיש שיספק שירותי פוריות לזוגות הנאבקים בבעיות פוריות. המעבדה נבנתה על ידי חברת Fertility Lab הישראלית, והיא הראשונה מסוגה בישראל ובמזרח התיכון. הוא נבנה בהשקעה של 2 מיליון דולר, וצפוי שיסייע לאלפי אנשים הזקוקים לטיפולי פוריות. המעבדה מספקת מגוון רחב של שירותים, לרבות טיפולי הפריה חוץ גופית, ICSI, בדיקות גנטיות, בדיקות זרע, בדיקת עוברים, אבחון גנטי טרום השרשה (PGD), והליכי הבקיעה בסיוע. המעבדה מציעה גם ייעוץ למטופלים שזה עתה עברו טיפול IVF או בדיקת PGD או אפילו כאלה שעברו טיפולים לא מוצלחים בעבר.

אחד ממעבדות הזרע הותיקים והמפורסמים:

מעבדת הפוריות בירושלים היא אחד מבנקי הזרע הוותיקים והמפורסמים בעולם. היא נוסדה על ידי קבוצה של רופאים ומדענים שרצו לעזור לזוגות עקרים עם צורכי הרבייה שלהם. מאז הקמתה, היא עזרה ליותר מ-100,000 זוגות מכל רחבי העולם. הוא נחשב לבנק הזרע הראשון בעולם מכיוון שהוא מציע את שירותיו מאז 1892. מעבדת הפוריות בירושלים הוקמה על ידי קבוצת רופאים ומדענים שביקשו לסייע לזוגות עקרים בצרכי הרבייה שלהם. מאז הקמתה, היא עזרה ליותר מ-100,000 זוגות מכל רחבי העולם.

היתרונות של מעבדה זו:

מעבדת פוריות הגבר בירושלים היא מרכז הפוריות הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון. המעבדה קיימת למעלה מ-30 שנה והיא סמכות מובילה בנושא פוריות הגבר. המעבדה מספקת שירותים מגוונים, לרבות שליפת זרע, ניתוח זרע, הזרעה מלאכותית והפריה חוץ גופית. הוא מציע גם בדיקות גנטיות לאי פוריות גבר ומתמחה באבחון גנטי טרום השרשה. המעבדה זכתה להכרה בינלאומית על עבודתה בנושאי פוריות גבריים כמו ספירת זרע נמוכה או תנועתיות ירודה שעלולה להיגרם מטיפולי סרטן, הקרנות או כימותרפיה.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להיות כריזמטי: 7 טיפים אדירים מאמן חושים
המאמר באדיבות אמן חושים רן גפנר 1.היו עם ביטחון עצמי אין ספק כי כריזמה היא לא משהו שנולדים אתו אלא...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
מהן הדרכים לממש פיצוי כספי על תאונת עבודה?
מדינת ישראל בתור מדינת רווחה זו מדינה בה יש רשת ביטחון עבור כל עובד במידה והוא נפגע כתוצאה מביצוע...
קרא עוד »
מאי 26, 2022
נעליים פופולאריות לנשים בשנת 2021
נשים ונעליים: איזה רומן נפלא! בעולם של היום, אין כמות של סנדלים, כפכפים, נעלי ספורט, נעלי עקב ומגפיים...
קרא עוד »
יול 08, 2021