מה עושים במעבדה לפוריות הגבר בירושלים

המעבדה היא הראשונה מסוגה בישראל ובמזרח התיכון. הוא נועד להיות מתקן חדיש שיספק שירותי פוריות לזוגות הנאבקים בבעיות פוריות. המעבדה תוכננה להיות מתקן חדיש שיספק שירותי פוריות לזוגות הנאבקים בבעיות פוריות. המעבדה נבנתה על ידי חברת Fertility Lab הישראלית, והיא הראשונה מסוגה בישראל ובמזרח התיכון. הוא נבנה בהשקעה של 2 מיליון דולר, וצפוי שיסייע לאלפי אנשים הזקוקים לטיפולי פוריות. המעבדה מספקת מגוון רחב של שירותים, לרבות טיפולי הפריה חוץ גופית, ICSI, בדיקות גנטיות, בדיקות זרע, בדיקת עוברים, אבחון גנטי טרום השרשה (PGD), והליכי הבקיעה בסיוע. המעבדה מציעה גם ייעוץ למטופלים שזה עתה עברו טיפול IVF או בדיקת PGD או אפילו כאלה שעברו טיפולים לא מוצלחים בעבר.

אחד ממעבדות הזרע הותיקים והמפורסמים:

מעבדת הפוריות בירושלים היא אחד מבנקי הזרע הוותיקים והמפורסמים בעולם. היא נוסדה על ידי קבוצה של רופאים ומדענים שרצו לעזור לזוגות עקרים עם צורכי הרבייה שלהם. מאז הקמתה, היא עזרה ליותר מ-100,000 זוגות מכל רחבי העולם. הוא נחשב לבנק הזרע הראשון בעולם מכיוון שהוא מציע את שירותיו מאז 1892. מעבדת הפוריות בירושלים הוקמה על ידי קבוצת רופאים ומדענים שביקשו לסייע לזוגות עקרים בצרכי הרבייה שלהם. מאז הקמתה, היא עזרה ליותר מ-100,000 זוגות מכל רחבי העולם.

היתרונות של מעבדה זו:

מעבדת פוריות הגבר בירושלים היא מרכז הפוריות הגדול והמתקדם ביותר במזרח התיכון. המעבדה קיימת למעלה מ-30 שנה והיא סמכות מובילה בנושא פוריות הגבר. המעבדה מספקת שירותים מגוונים, לרבות שליפת זרע, ניתוח זרע, הזרעה מלאכותית והפריה חוץ גופית. הוא מציע גם בדיקות גנטיות לאי פוריות גבר ומתמחה באבחון גנטי טרום השרשה. המעבדה זכתה להכרה בינלאומית על עבודתה בנושאי פוריות גבריים כמו ספירת זרע נמוכה או תנועתיות ירודה שעלולה להיגרם מטיפולי סרטן, הקרנות או כימותרפיה.

 

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איטום מבנים משותפים מומלץ
המאמר באדיבות סנפלינג ישראל מבנים משותפים ניזוקים במהלך השנים, שכבות האיטום שעל הגג נפגעות, מה...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
איך תדעו לזהות תנור אפיה מומלץ?
תנור אפייה מומלץ הוא מכשיר חיוני לאופים ביתיים המעוניינים להגיע לתוצאות מצוינות בעשייה הקולינרית...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
תובנות מפתיעות על עורכי דין מקרקעין
חקר עולם הנדל"ן יכול לעתים קרובות להוביל אותך למבוך של חוקיות וניירת. כאן נכנסים לתמונה עורכי דין...
קרא עוד »
מאי 01, 2024