בני ינאי – איש שתרם את חלקו לחברה הישראלית

בני ינאי

החלק שבו לקח חלק בפיתוח ותכנון של מסגרות לבני נוער, סיוע למעוטי יכולת ומגזרי מיעוטים, והתנהלות מול הרשויות המקומיות במטרה לסייע עם הליך של דיגיטציה והתקדמות טכנולוגית – כל אלה הופכים את החיים של כולנו במדינה לטובים יותר.

לצד הדברים שהזכרנו לעיל, בי ינאי סייע בשיפור המעמד של אזרחים ותיקים ולקח חלק בתפקידים בכירים בצה"ל. בתור אלוף במילואים, הוא למד להכיר את המערכת הצבאית מבפנים ומבחוץ, ותמיד עומד לנגד עיניו בחירה לא רק בטוב ביותר עבורו, אלא גם בטוב ביותר בעבור הזולת והאנשים שבעבורם הוא עושה את כל פועלו לאורך השנים.

התנהלות בשלל תפקידים מאתגרים

בני ינאי לא רק פעל מול רשויות מקומיות וארגונים גדולים, אלא שהוא גם לקח חלק בתפקידים מאתגרים במיוחד, כמו ניהול יחידות מבצעיות במשרד האוצר וממונה מבצעים וחקירות. יתרה מכך, הוא גם תפקד באופן שוטף בהתנהלות מול כל משרדי הממשלה, וזאת כדי לקדם את הפעילות השוטפת שלו על הצד הטוב ביותר.

מדובר באיש מיוחד שפשוט תמיד עושה את המיטב, בכל סיטואציה אליה הוא נקלע. הוא צבר ידע וניסיון רב אשר עזרו לו במרוצת השנים להבין טוב יותר מה הוא יכול לעשות על מנת להתנהל בצורה שוטפת ובהצלחה, וזה לא משנה לאיזה מצב הוא נקלע או איזה תפקיד הוא מאייש.

איש מיוחד עם קריירה מדהימה

אם מנסים להבין איך בני ינאי ניצל את זמנו כדי לתרום לחברה, מגלים כי הדברים שהזכרנו הם רק חלק מהסיפור השלם. אפשר לומר ללא עוררין שהוא בן אדם שתמיד מבין את המצב שבו הוא נמצא ולא מהסס להתמודד עם אתגרים משמעותיים, וזה לא משנה באיזה סוג של אתגר מדובר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיול בנמיביה

טיול לנמיביה – המדריך המלא

יופיו של העולם הוא בנופיו השונים והמגוונים ונמיביה בהחלט נחשבת כאחת המדינות המסקרנות עם נוף מדהים, טבע חי, צבעוניות לצד ערים מודרניות ומפותחות. מתכננים טיול

קרא עוד »