5 חברות טיסה משתלמות

חברות טיסה

בעבר נחשבה טיסה לחו"ל, חלום שלא הרבה יכלו להרשות לעצמם להגשים אותו. כל מי שזכה ליהנות מטיולים בחו"ל ידע לספר על העולם הגדול, על החוויות הייחודיות ובעיקר על ההתרעננות מהשגרה היומיומית השוחקת. היום, יש לנו כל כך הרבה אפשרויות של טיסות זולות, אם אלו טיסות אותם אנחנו מזמינים הרבה זמן מראש או לחילופין טיסות של הרגע האחרון אשר אלו פותחים עבור כל אחד מאתנו אופק חדש של אפשרויות לטוס, לטייל וליהנות.

חברות הטיסה של היום מציעות לנו אין ספור דילים משתלמים ראו זאת באתר https://passportnews.co.il. הטיולים ברחבי העולם הפכו בעקבות כך לאפשריים ומתאימים לכל כיס כאשר בעלות סבירה למדי יכול היום כל אחד ליהנות מטיול אטרקטיבי ומדהים בעולם. קבלו את חמשת חברות הטיסה המציעות את הטיסות הכי משתלמות במחירים מתאימים לכל כיס.

5 חברות טיסה משתלמות – כדי שגם אתם תוכלו לטוס

טיסות לואו קוסט

חברות לואו קוסט מציעות את הטיסות הכי משתלמות. החברות מוכרות בכל העולם ומציעות טיסות לכל היעדים בעולם במודל טיסה משתלם ומוזל במיוחד. כרטיסי הטיסה לואו קוסט מציעים את רכישת כרטיס הטיסה הכולל את המושב בלבד כאשר על כל השירותים הנלווים הנוספים יש לשלם בנפרד. בחשבון הסופי מדובר בטיסה זולה ומשתלמת במיוחד.

חברת טיסות בריטית low cost

מדובר בחברה שמפעילה מעל למאה טיסות ברחבי העולם. היא נחשבת כחברת התעופה הרביעית בגודלה בעולם והיא מפעילה טיסות מנתב"ג ליעדים רבים בעולם כמו לונדון, פריז, ברלין, רומא, מילאנו, בזל ג'נבה ועוד. המחירים שלה נמוכים בהרבה מחברות תעופה אחרות המפעילות אף הן קווים לכל אותם היעדים.

חברת תעופה אירית, low cost

החברה ריינאייר ידועה במחיריה הטיסות הנמוכים שהיא מציעה ללקוחותיה גם בהשוואה לחברות לואו קוסט אחרות. היא מציעה טיסות למגוון גדול של יעדים.

חברת תעופה גרמנית low cost

היא מפעילה יותר מ – 86 טיסות ליעדים שונים וברשותה צי של 38 מטוסים .

Germanwings   היא בבעלות החברה הגרמנית יורווינגס – חברת בת של לופטאנזה. חברת התעופה מפעילה מגוון טיסות מנתב"ג – לקלן, במחירים נמוכים בהשוואה לחברות תעופה אחרות המפעילות קווים מקבילים.

חברת התעופה KLM

חברת תעופה הולנדית, , היא מפעילה טיסות סדירות ל-138 יעדים בעולם. החברה מציעה טיסות סדירות לכל אירופה וטיסות עם עצירות ביניים בהולנד. היא מפעילה טיסה יומית וקבועה מנתב"ג ישירות אל אמסטרדם.

חברת תעופה ספרדית low cost

היא מפעילה יותר מ – 50 טיסות ליעדים שונים באירופה. יש לה קו אחד בישראל מנתב"ג לברצלונה במחירים נמוכים משמעותית מחברות תעופה אחרות.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות בבית אבות בסמוך למגורי הילדים
יש מקרים רבים שבהם ההורים חיים לאורך שנים רבות באותה הדירה, אך הילדים שעזבו את הקן עברו לאחת הערים...
קרא עוד »
פבר 20, 2022
ככה תחוו את ואדי ראם קצת אחרת
ירדן היא אולי לא מדינה קלאסית לטיולים עבור ישראליים. אבל אם אתם מחפשים לשבור שגרה ולמצוא יעד מעורר...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
קורס סקיפרים מחיר – כמה תצטרכו לשלם?
תוהים בכל הנוגע אל קורס סקיפרים מחיר ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בצורה נכונה בכל...
קרא עוד »
אוג 25, 2021