איך מטפלים באבנים בכליות?

אבנים בכליות הן בעיה נפוצה ברחבי העולם. הם יכולים להיות בעיה בריאותית רצינית שיכולה להשפיע על הגוף בדרכים רבות. נדון בסוגים שונים של אבנים בכליות וכיצד לטפל בהן ביעילות.

אבן הכליה היא אבן שנוצרת בכליות. הוא נוצר מסידן ומינרלים אחרים. האבנים עשויות להיות קטנות או גדולות, והן מסווגות לפי צורתן וגודלן. תפקידן העיקרי של הכליות הוא לסנן את הדם ולהעביר את המים המסוננים לגוף. אם אבן בכליה חוסמת תהליך זה, היא גורמת לכאבים, בחילות והקאות.

יש אנשים שאומרים שאבנים בכליות הן מחלה של הכליות. הבעיה היא שלא ברור מה גורם להם. אנחנו כן יודעים שהם יכולים להופיע בחלקים שונים של הגוף ויש הרבה סוגים שונים של אבנים.

במאמר זה נדבר על סוג אחד של אבן בכליות – סידן אוקסלט. זה יכול לגרום לאבנים בכליות והן נפוצות למדי בעולם. הם מתרחשים כאשר יש יותר מדי סידן בדם והוא לא יכול לעבור דרך הכליות שם יש לסלק אותו מהגוף. גבישי סידן אוקסלט יכולים להיווצר גם בתוך הכליות שלך כאשר אתה שותה יותר מדי מים או שותה מוצרי חלב כגון גבינה, יוגורט או גלידה. גבישים אלה יכולים לחסום את הכליות שלך ולהוביל לאי ספיקת כליות או אפילו מוות אם הם חוסמים את כלי הדם שלך. 

איך נטפל בבעיה?  

קיימות מספר דרכי טיפול באבנים בכליות. יש ליידע את המטופל לגבי אפשרויות הטיפול השונות הקיימות ומהן היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

אבנים בכליות הן דאגה בריאותית שכיחה לאנשים בכל הגילאים. הטיפול באבנים בכליות אינו קל ולעתים קרובות דורש מספר הליכים כדי להצליח. ישנם סוגים רבים ושונים של טיפולי אבנים בכליות אך הנפוצים ביותר הם

אבנים בכליות הן בעיה נפוצה בעולם, הגורמת לבעיות בריאותיות ומשפיעות על חייהם של מיליונים. הם נגרמים לרוב מחוסר איזון ברמות הסידן והזרחן בדם, שניתן לתקן באמצעות תרופות.הטיפול הנפוץ ביותר הוא הסרת האבן באמצעות מחט. עם זאת, זה יכול לגרום לסיבוכים ואף למוות.

צרו קשר עם מומחה אבנים בכליות>>>

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מאגר תמונות

תמונות מלאי הן כעת חלק חשוב משיווק תוכן. הם משמשים כדי לעזור לחברות להתבלט ולעסוק בקהל שלהן. מקרה השימוש הפופולרי ביותר לתמונות מלאי הוא ככלי

קרא עוד »

למה צריך מאגר תמונות

תחילה הבה נבין מהו בדיוק מאגר תמונות. מאגר תמונות, שנקרא גם בנק תמונות הוא אתר אינטרנט שבו אתה יכול לקנות ולהוריד תמונות ללא תמלוגים, לשימוש

קרא עוד »