אלבומים דיגיטליים

אלבומים דיגיטליים

יצירת אלבומים דיגיטליים היא שיטה חדשנית שהיא פשוטה מאד לעשייה. כל אדם יכול להכין אלבומים עבור אירועים משפחתיים, סיקור של טיול או של כל נושא אחר.

אלבומים דיגיטליים 

כל מי שחווה חוויה עוצמתית בחגיגה מיוחדת, לאורכו של טיול בו ראה מראות מדהימים, או מהלך צמיחה של תינוקות וילדים, מעוניין לחלוק זאת עם אנשים נוספים. בדרך של העברת המסרים על ידי הצגת תמונות אותנטיות והוספת כמה שורות של הסברים, מגיעים לתוצאה נפלאה זו.

היתרון הגדול של האלבומים הדיגיטליים הוא בכך שמדובר בעבודה מאד קלילה ויעילה שאפשר לסיים להכין אותה תוך כמה שעות.

מי שמבצע זאת בוחר בסגנון העיצובי המתאים לו מתוך המבחר הקיים (ראו באתר עיצוב אלבומים we designוכך הוא ממלא לאט לאט את הדפים, בכמה תמונות לאורך או לרוחב על פי גודלן של התמונות והמקום שהן תופסות בשטח הדף. בין התמונות מוסיפים מידע כמו לדוגמה בית הכנסת בבודפשט ומלל נוסף ככל שירצה מכין האלבום.

כך הדפים מתמלאים אט אט בתמונות על פי הסדר והחוויה העוצמתית של רגעי האושר, עוברת בין דפי האלבום.

אלבומים משפחתיים 

בעידן הסמרטפונים לכל תינוק או ילד יש אין ספור תמונות והורים רבים מכינים אלבומים דיגיטליים אשר מתארים לדוגמה את השנה מהלידה עד גיל שנה, מגיל שנה עד גיל שנתיים וכו'. רגעים מרגשים של חיוכים ראשוניים, זחילה, עמידה והליכה והשלבים הבאים הכוללים את היום הראשון בגן, ביקורים במקומות רבים, חיבוקים עם בני המשפחה ועם חברים.

בתום הכנת האלבום הדיגיטלי שולחים את הקובץ להדפסה ולאחר כמה ימים, האלבום המוכן מגיע לביתו של הלקוח.

אין כמו להסתכל באלבום היפהפה מיד לאחר הכנתו ובמיוחד לאחר כמה שנים, לראות את ההבדלים וליהנות מהמידע ומהתמונות.

> מוזמנים להתרשם גם ממבחר הזמנות לאירועים we design

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סמינריון

סיכונים בניתוח אף

כל פעולה כירורגית כרוכה בסיכון מסוים. היגד זה מתייחס גם לניתוחים אסתטיים. חשוב לסייג ולציין כי כיום טכניקות הטיפול מתקדמות כל כך, ויש מכשור עדין

קרא עוד »

סוגי דגים למאכל

אחת המנות הפופולריות בכל רחבי העולם, הוא הדג. בנוסף לכך שדגים משתלבים מצוין כמנה ראשונה או עיקרית, הדגים בריאים מאוד ומזינים, הם מכילים כמות גדולה

קרא עוד »