וטרינר חירום – תמיד חשוב שתכירו אחד

אם אתם מגדלים חיית מחמד בבית הרי שאתם אמורים לדאוג לכל צרכיה כולל לבריאותה. חיות המחמד הנפוצות הן, כמובן, כלבים וחתולים אשר, לרוב, נחשבים כחלק בלתי נפרד מהמשפחה. בריאותם היא, איפה, צורך חיוני עבורם אבל גם עבור בני משפחתיכם המתחככים איתם כל העת. כמו אצל בני אדם, חיות מחמד עלולות לחלות באופן פתאומי, להיפצע בצורה רצינית ולהזדקק לטיפול מיידי. משום כך כדאי שיהיה לכם טלפון של וטרינר חירום אשר יהיה ניתן להיעזר בו בדחיפות.

 

טיפולים דחופים

טיפולים דחופים יכולים לטפל במיידית בבעיות רציניות, ובמקרים רבים, גם להציל חייו של כלבכם או חתולכם. כאלו הם תאונות דרכים ואחרות כמו נפילה  מגובה המחייבות ניתוח חירום. בנוסף, חדירת גוף זר לעיניים, כוויות חמורות, בליעת רעלים או תרופות של מבוגרים, הכשת נחש, פרכוסים, מכות חום וכיוצא בזה. במקרים כאלו טוב לכם לדעת שיש מרפאת כלבים מקצועית המקיימת תורנות חירום או שבעליה מסוגלים לתת מענה מיידי להצלת חיים או אפילו למניעת מצב העלול להתדרדר לסיכון חיים, לנכות תמידית וכדומה.

 

יתרונות לטיפול מהיר

הטיפול המהיר ימנע מצבים בעייתיים עתידיים ואולי מוות של  חיית המחמד האהובה שלכם. נכות תוביל לטיפול ארוך ומורכב בבעל החיים לאורך זמן. לעומת זאת, מתן מענה מהיר של מומחה יכול לגרום לבעל החיים לשוב במהירות רבה לחיוניות מאחר ויכולת ההתאוששות של כלבים וחתולים רבים היא מופלאה ומהירה. במידה  והחיה לא תטופל היא עלולה להיות נכה, לאבד משמחת החיים והחיוניות שלה ועוד. במקרה כזה גם אתם תסבלו ממצבה ובנוסף יוטל עליהם נטל נוסף של טיפול מורכב. מומלץ לכם לקבל שירות במרפאה בעלת מוניטין אשר מסוגלת לתת מענה מקצועי מיטבי בכל עת.

 

ליצירת קשר הכנסו לאתר שלנו: https://www.animalcenter.co.il/.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לטיולים בארץ
אם אתם מתכננים לבצע טיול בארץ ולא יודעים לאן לקחת את המשפחה שלכם, הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לתכנן את...
קרא עוד »
אפר 18, 2022
מי אתה, אליהו הנביא
רבות מסופר על אליהו הנביא ובאותה נשימה רבות התהיות והשאלות לגביו – האם הגיע משבט בנימין או גד? האם...
קרא עוד »
מאי 29, 2019
תחביבים לנשים ולגברים
לבלות זמן עם האחר המשמעותי שלך הוא תמיד חשוב, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה להמציא פעילויות חדשות...
קרא עוד »
מאי 15, 2023