תחפושות של בובות ענק? הכי משתלם לקנות בארץ!

תחפושות של בובות ענק

מחפשים תחפושות של בובות ענק? אז אנו רוצים לספר לכם על החנות הכי משתלמת בארץ לרכישת בובות ענק. לחנות זו, קוראים "בובה בובה".

למה דווקא בחנות "בובה בובה", יש את המחירים הכי משתלמים בארץ?

הסיבה שבחנות "בובה בובה", יש את המחירים הכי משתלמים בארץ לבובות ענק, היא שלבעלי החנות אין פערי תיווך על הסחורה. בעלי החנות, הם היצרנים. ואתם- קונים ישירות מהם את בובות הענק.

מחיר זול, ואיכות גבוהה מאוד של בובות

אחת מהסיבות שהמחיר של בובות הענק של חברת "בובה בובה", נחשבות למחיר הכי זול בארץ, הוא שהבובות מיוצרות באיכות גבוהה ביותר. מצד אחד הבובות מתלבשות על כל הגוף, אך מצד שני יש הרבה מרווח בתוך הבובה, ופתחי אוורור ונשימה. הלובש את הבובה, לא יחוש בתחושת מחנק.

לקנות בובת ענק במחיר להשכרה

מה כל כך מיוחד במחיר הזול של "בובה בובה"? כי אם תרצו לשכור בובות ענק לאירוע, פעמים רבות תצטרכו לשלם 100 ₪, ולפעמים אף 200 ₪. לכן, המחירים הזולים של חברת "בובה בובה", מאפשרים לכם לקנות בובה שתשרת אתכם בפורים, באירוע שאתם מתכננים ובאירועים נוספים, במחיר השווה למחיר השכרה, או לא גבוה ממחיר השכרה.

עיצוב מקורי ביותר לכל בובות הענק

סיבה נוספת שהופכת את סדרת הבובות של "בובה בובה" לבובות במחיר הכי משתלם בארץ, הוא העיצוב המקורי והמשעשע של הבובות, כתבו על זה גם כאן https://www.0404.co.il/?p=283642. בניגוד לעיצוב סטנדרטי של בובות ענק של חברות אחרות, לבובות של "בובה בובה", יש עיצוב מקורי ומשעשע. מאחורי כל בובה, הושקעה מחשבה רבה. לכל בובה, יש פרצוף הלקוח מקריקטורה, ומבטא את האופי של החיה אותה הבובה מייצגת. גם לחיות סטנדרטיות כמו פריה ואריה, יש פרצוף קריקטורה מקורי ומשעשע.

בובות מקוריות: תחפושת מקורית עולה יקר. אולם, כאשר רואים את מחירי בובות הענק של "בובה בובה", מבינים שמדובר כאן במחיר הכי משתלם בארץ. ל"בובה בובה", יש תחפושת מקוריות כמו: ינשוף, תיש, היפופוטם, קנגרו, דביבון, ועוד.

יופי וטיפוח כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפעמים כדאי לחזור לצימר שאתם כבר מכירים
יש אנשים אשר מכורים לחידושים, אותם אנשים יאמצו את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר גם אם הם לא...
קרא עוד »
ספט 28, 2018
איך מפיקים את הבת מצווה המושלמת?
בת המצווה הינו אירוע מרגש לבעלת השמחה, להוריה ומשפחתה, ולחבריה זהו אירוע משמח ביותר. התכנונים לבת...
קרא עוד »
ינו 16, 2019
מגפיים לנשים לחורף: כך תבחרו את האחד שלכן
עולם האופנה מתפתח כל הזמן, אבל דבר אחד שנותר ללא שינוי הוא חשיבות המגפיים על הארון הנשי. נשים נועלות...
קרא עוד »
דצמ 01, 2022