איך למצוא הדרכת טיסה איכותית

1602389-min

הדרכת טיסה יכולה להיות מכמה סוגים, בהתאם לסוג כלי הטיס שאותו תרצו לדעת לתפעל (מסוק, מטוס קל, אולטראלייט ועוד). לסוג ההדרכה יש השפעה על סוג כלי הטיס שתוכלו להטיס וכמובן גם על היכולת המקצועית שלכם. נסביר על הדרך למצוא הדרכת טיסה איכותית, המתאימה לכם.

 

התנסות או רישיון טיס פרטי, מה מתאים לכם

דבר ראשון, עליכם להחליט איזו הדרכה בעצם מתאימה לכם. הדרכה בסיסית יכולה בעצם להתבצע במתוכנת של טיס ליום אחד. זוהי בעצם טעימה של טיסה עצמאית, בשיתוף עם מדריך טיסה מוסמך. אם רצויה לכם התנסות כדי להחליט אם זה בשבילכם, חפשו הדרכה יומית בבית ספר אזרחי לטיס. במידה ואתם בטוחים שאתם רוצים יותר מזה, תוכלו לחפש בית ספר לטיסה אזרחית שמבצע הכנה של החניכים לקבלת קורס טיס פרטי. קורס כזה, שהיקפו לכל הפחות 40 שעות טיסה, הוא הצעד החשוב בדרך לקבלת רישיון טיס פרטי.

 

כך תזהו הדרכת טיסה איכותית

הדרכת טיסה איכותית היא כזאת שניתנת לכם על ידי מדריך טיסה מוסמך, שכבר הכשיר טייסים פרטיים על הטסת כלי טיס תקניים. הדרכת טיסה איכותית תאפשר לכם להכיר את המטוס ואת מרכיביו. אם תבחרו במתכונת של קורס ולא הדרכה חדש פעמית, הרי שתעברו בו הכשרות בתחום האלחוטנות, הכרת מכשירי הטיסה, עקרונות הטיסה, הנחיתה וההמראה ועוד.

הדרכה איכותית תינתן לכם על ידי מדריך טיס מוסמך, קפדן אך גם בעלת מודעות ללימוד והדרכה החל מהצעד הראשון. חשוב שיהיה מדובר בטייס שיהיה בקיא בכל החומר המקצועי והעיוני וגם יהיה מסוגל להעביר את הדגשים בצורה נאותה ואיכותית. בית ספר לטיס שמקיים הדרכות שוטפות והכשיר חניכים רבים יוכל לקחת גם אתכם גבוה לשחקים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ויזה למרוקו

המטרה העיקרית של הויזה למרוקו היא לאפשר לתיירים וליוצאים לבקר במדינה. תהליך הוויזה הוא פשוט מאוד, וניתן להשלים אותו תוך מספר שעות. זוהי דרך מצוינת

קרא עוד »

פורץ מנעולים בבאר שבע

דרושים מנעולנים לפתיחת דלתות וחלונות בבאר שבע. ישנם מנעולנים רבים שאין להם את הכישורים הנדרשים לפתיחת דלת או לתיקון מנעול שבור. כיצד ניתן לבחור את

קרא עוד »

ספורט לנשים בהריון

ההריון הוא פרק זמן בו הגוף של האישה עובר שינויים גדולים. במהלך תקופה זו, האישה לא רק פעילה פיזית אלא גם ממוקדת נפשית בהריון שלה.

קרא עוד »