למה קינג צארלס הוא כלב מדהים לגידול בבית?

כלב קינג צארלס

אנשים מחפשים כיצד לשפר את איכות החיים שלהם, איך לצקת לתוך עומס החיים ושגרת היום יום שעות של הנאה ודקות של קורת רוח. אחת הדרכים הפופולאריות לכך היא גידול חיית מחמד. הגידול אמנם מחייב ומטיל אחריות משמעותית למדי על המגדלים, אבל בסופו של דבר חיית המחמד מחזירה למגדלים שלו בגדול ומביאה עמה דברים טובים לבית. כמובן שלכל כלב יש מאפיינים משלו ותכונות שמייחדות אותו. והם בהחלט משפיעים על הגידול ועל החוויה.

הבחירה של רבים

אך יש חיות מחמד שמצריכות השקעה רבה והן לא מביאות תמורה הולמת. לעומת זאת יש כאלו שמצדיקות את ההשקעה היות והן מחזירות אותה בגדול. קבלו את קינג צ'ארלס, הכלב הידידותי והאהוב על רבים. הוא כל כך פופולארי בגלל התכונות שלו, הן הופכות אותו למועדף בקרב רבים שאכן רכשו לעצמם כלב מגזע זה והם מגדלים אותו במסירות.

התכונות של קינג צ'ארלס

לכלב מגזע זה יש תכונות נהדרות שהופכות את הגידול לנעים וחווייתי. ראשית יש לציין כי מדובר בכלב חברותי ואוהב אדם. וזה אומר שהוא יאהב לשהות במחיצתכם ולבלות אתכם. כמו כן הוא נהנה לשהות עם הילדים ולשחק אתם במשחקים שונים. הוא נאמן לבעלים שלו והוא בהחלט תורם לאווירה הקיימת בבית. לא פלא שרבים מעדיפים לגדל דווקא את הכלב הזה ולאמץ אותו להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

הצרכים החברתיים של קינג צרלס

אך יש לשים לב לכך שכלבים אלו הם יצורים חברתיים מאוד. וזה אומר שלא מתאים להשאיר אותם משך זמן ארוך לבד בבית. אנשים שיוצאים יום יום לשעות ארוכות דואגים לכלב לחברה ומגדלים שני כלבים זה לצד זה, כדי שלכל אחד מבין השניים תהיה חברה נעימה לבילוי הזמן הריק בו אין אדם בבית.

האימון והחיזוקים

את הכלבים הללו יש לאמן באופן של חיזוקים חיוביים בלבד. בצורה זו הם רוכשם את כללי ההתנהגות בצורה הטובה ביותר ומתאימים את עצמם לתנאי הגידול שיש לכם להציע להם. אכן, כלב מלא בשמחת חיים וחברותי להפליא!

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.kingcharles.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גני אירועים בהרצליה

גני אירועים בהרצליה

מחפשים גני אירועים בהרצליה? אכן אתגר רציני אשר מעמיד אתכם מול צורך לברר ולחפש, לבקר ולתשאל. וכל זאת כדי להכיר מקרוב את גני האירועים ואת

קרא עוד »